Сесію міської ради відкладено: мер Енергодара зачинився в кабінеті

Сьогодні, 29 травня, міським головою Енергодара на офіційному сайті було анонсовано продовження тієї славнозвісної сесії міської ради, на якій мали розглянути петиції щодо повної зміни складу виконавчого комітету, оголошення недовіри секретарю Ради Лесі Нікітіній та вирішити вже нарешті питання щодо тарифів «Тепловодоканалу».

Сесію щодо розгляду петицій знову відкладено
Енергодарці знову прийшли на сесію марно?

На дев’яту годину сесійна зала стрімко заповнювалася людьми. Знову прийшли як пенсіонери, городяни, активісти, так і працівники КП «Тепловодоканал». До речі,  комунальникам чомусь дуже не сподобалося, що їх знімали на камеру. Деякі з них навіть ховали обличчя. Може тому, що в цей час їм годилося б бути на робочих місцях? І як пізніше прокоментував один з депутатів, якщо працівники КП в такій кількості збираються у виконкомі, де перебувають годинами, а підприємство від цього ніяк не страждає, то, може, вони в принципі є зайвими і варто передивитися штатний розпис «ТВК»?

Павло Музика повідомив про перенесення сесії на три години
Міський голова Енергодара Павло Музика

Цього разу вільні місця для депутатів в залі все ж таки були. На відміну від самих депутатів, більшість яких не з’явилася на сесію. За десять хвилин очікування до людей вийшов Павло Музика, який коротко повідомив: депутати зараз ведуть перемовини… сесія почнеться за три години… Після чого стрімко покинув зал засідань та зачинився в своєму кабінеті.

Як енернодарці стукали в зачинені двері, за якими зачаїлася міський голова Павло Музика

Gepostet von Медіа Центр Енергодар am Mittwoch, 29. Mai 2019

Як було сказано, разом з першим заступником Ігорем Курдею та «профспілковим діячем» з «Тепловодоканалу Іваном Сорокою.  Наскільки нам відомо, депутатська більшість на сесію зранку навіть не приїхала. Тож, де саме вони ведуть перемовини і про що, достеменно невідомо.

Депутати і пенсіонери так і не достукалися до міського голови Енергодара
Мер Енергодара зачинився в кабінеті

Всі намагання громади достукатися до міського голови і спитати про те, що то за перемовини такі і де, власне, депутати, були марними. Павло Олексійович зачаївся за закритими дверима. А між тим пенсіонери, які зайшли в приймальню мера, буквально плакали. 81-річна Анастасія Федорівна хотіла спитати у мера , доки в комунальній сфері буде безлад. Самотня жінка не може порозумітися ні з КП ПКВ, ні з МДЛ, ні з «ТВК», і зі сльозами розповідала про свої митарства. Власне, як і інші городяни.

Пенсіонерка скаржиться на комунальний безлад
Пенсіонерам не вдалося поспілкуватися з мером Енергодара

Після тривалого спілкування з депутатами Анохіним, Холодом, Мариненко, Хорольцем, Барановським та Папалуцою, які прийшли на засідання, люди поступово розійшлися, аби повернутися до виконкому ближче до обіду. Хтось лишився чатувати в залі.  Тож відслідковуйте оновлення новин і приходьте підтримати громаду!

Сесію міської ради відкладено: мер Енергодара зачинився в кабінеті
Сесію міської ради відкладено: мер Енергодара зачинився в кабінеті

Читайте також: В Енергодарі люди незадоволенні, як недбало прокладають інтернет в будинках

1 Комментарий
  1. Сергей :

    вывод с етого цирка один нужно всех распустить и ни одного больше не пускать , и без губернатора уже не чего не решат а просто угробят водоснабжение города та же громада по головам пошла людей тех кто работает на водоснабжении и водоотведении города

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X