Сесія Енергодарської міськради на паузі: поліція шукає зброю (ВІДЕО)

Сьогодні, 29 травня, в Енергодарській міськраді триває, якщо це можна так назвати, позачергова сесія. Депутати не можуть прийти до спільної думки щодо тарифів «Тепловодоканалу».

Сесія Енергодарського міськради на паузі: поліція шукає зброю
У суперечку на сесії довелося втручатися співробітникам поліції

Станом на 15.00 до порядку денного депутати так і не дійшли. Між ними почалися емоційні дебати, депутати почали з’ясовувати стосунки вже на трибуні. У суперечку довелося втручатися співробітникам поліції.

Дійшло до того, що на сцену з вигуками “як вам не соромно” на адресу мєра та його людей повиходили городяни, які прийшли на сесію. Также на сцені були депутати та працівники “ТВК”.

Що важливо, енергодарці запідозрили, що у одного з присутніх чоловіків, імовірно охоронця секретаря ради, є зброя, яку нібито передали депутату Івану Сороці. Крім того, останній вдарив молодого чоловіка. Парубок пише заяву в поліцію.

Люди зажадали від поліції проведення огляду.

Проведення позачергової сесії тимчасово призупинено. На виході із залу поліція проводить огляд.

Що буде далі і чим все закінчиться – читайте в наступних новинах.

Читайте також: В Енергодарі люди незадоволенні, як недбало прокладають інтернет в будинках

Мысли посетителей
  1. Сергей :

    без губернатора не обойтись как ранее я и говорил ну и соответственно привлекать к уголовной ответственности за подрывную деятельность , прям в заднице зудит, до выборов то осталось всего не чего зачем эти бабушкаармии водить в исполком, у нас стало модно людьми крыться мол мы для народа мы такие хорошие а на самом деле это всего лишь путь по головам для получения власти в свою корысть , причина тарифы да ни от них всех эти тарифы зависят станут другие так же поднимут эти тарифы

  2. Житель :

    Сергей в Украине нет губернаторов!

  3. света :

    вот так народние избранники прячутся за спинами охранников от того же народа

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X