Вийшов перший трейлер серіалу «Схованки», який знімали в Енергодарі (ВІДЕО)

У мережі з’явився перший трейлер містичного серіалу «Схованки» українського виробництва, зйомки якого проходили і в Енергодарі, в лютому поточного року.

Прем’єра восьмисерійного серіалу «Схованки» відбудеться восени на телеканалі ICTV. Дата прем’єри буде анонсована пізніше.

За сюжетом серіалу, слідчі Варта Наумова та Максим Шумов розслідують загадкові зникнення кількох дівчаток. Варта – нова людина в відділенні, вона замкнута і відсторонена. Максим же легкий у спілкуванні, але його простота оманлива. З кожним з героїв свого часу трапилася трагедія, яку вони так і не змогли забути. Щоб знайти дітей, їм потрібно розібратися зі своїми демонами.

Вийшов трейлер серіалу «Хованки», який знімали в Енергодарі (ВІДЕО)
Зйомки серіалу в Енергодарі проходили в лютому поточного року

Ось уже більше півроку перший український нуар переможно крокує по Європі. Серіал відбирають для спецпоказів і конкурсних програм багатьох фестивалів та кінофорумів, статті та інтерв’ю з творцями проекту з’явилися у відомих виданнях Variety, ресурсі C21 Media і ін.

Кінокритики і журналісти Європи відзначають рідкісну кінематографічність проекту і ставлять його в один ряд з культовими серіалами «Міст», «Справжній детектив», «Вершина озера».

На початку року, коли проект ще перебував у виробництві, одна з провідних європейських медіакомпаній – ZDF Enterprises – придбала права на світову дистрибуцію «Схованок» (за винятком України, Росії та СНД). Саме ZDFE свого часу представили світу відомий серіал «Міст».

Навесні цього року «Схованки» стали першим українським проектом, відібраним для показу на престижній конференції MIPDrama Buyers Summit в Каннах.

Читайте також: Звільнений бранець Кремля Євген Панов у Рандеву з Яніною Соколовою (online)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X