В Запорожье СБУ разоблачила подпольную мастерскую по изготовлению оружия

У Запоріжжі СБУ викрила підпільну майстерню з виготовлення зброїУ Запоріжжі співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність підпільної майстерні з виготовлення вогнепальної зброї.Правоохоронці встановили, що переоснащення мисливської та травматичної зброї у бойову організував місцевий мешканець. Зловмисник скуповував зброю та окремі запчастини до пістолетів і автоматів й на замовлення представників кримінального середовища переробляв у бойову.У ході санкціонованих обшуків приватної оселі торгівця зброєю оперативники виявили два автомати Калашникова АК-74, пістолет-кулемет Шпагіна, пістолет Форт, три глушники для зброї, сім магазинів до автоматів та майже півтори тисячі набоїв різного калібру.Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України.Проводяться слідчо-оперативні дії.

Опубліковано Сергієм Левченком 18 грудня 2017 р.

В Запорожье сотрудники СБУ разоблачили и прекратили деятельность подпольной мастерской по изготовлению огнестрельного оружия.

Правоохранители установили, что переоснащение охотничьего и травматического оружия в боевое организовал местный житель. Злоумышленник скупал оружие, отдельные запчасти к пистолетам и автоматам, после чего по заказу представителей криминальной среды переделывал их в боевое.

В ходе санкционированных обысков частного дома торговца оружием, оперативники обнаружили два автомата Калашникова АК-74, пистолет-пулемет Шпагина, пистолет Форт, три глушители для оружия, семь магазинов к автоматам и почти полторы тысячи патронов различного калибра.

Открыто уголовное производство по ст. 263 Уголовного кодекса Украины. Проводятся следственно-оперативные действия.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X