СБУ «прикрила» діяльність фейкової «міської ради» в Енергодарі

Служба безпеки України запобігла спробам дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні через створення самопроголошеної «Енергодарської міської ради». Як повідомляє пресслужба СБУ, зловмисники планували створити власні «суди» та «силовий блок» у складі фейкового утворення в Енергодарі.

За даними слідства, організував протиправну діяльність мешканець Запорізької області, який разом зі спільниками намагалися сформувати псевдодержавні утворення на території регіону. Для легітимізації своїх «повноважень» вони провели підпільні збори і обрали «міського голову» і «депутатів» самопроголошеного органу місцевого самоврядування.

 

Для залучення однодумців до своїх лав зловмисники обіцяли громадянам «посади», звільнення від сплати податків, реєстрації майна, а також непідсудність органам судової влади України.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили у зловмисників установчі «документи» фейкових утворень, протоколи зібрань «активістів», комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності. Всі вилучені матеріали направлено на експертизу.

Хотіли власні суди і силовий блок: СБУ накрила фейкову «міську раду» в Енергодарі
Хотіли власні суди і силовий блок: СБУ накрила фейкову «міську раду» в Енергодарі

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності організаторів незаконних дій.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Василівському районі знешкодили вибухонебезпечні боєприпаси

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X