Цікава практика для Енергодара: на сквері уклали рулонний трав’яний газон

Енергодарці встигли помітити, що облаштування нового скверу на вулиці Молодіжній стрімко набирає обертів. Там покладено тротуарну доріжку, встановлено лавки, а також автономні LED-лампи на сонячних батареях. Тепер же на сквері виконуються роботи з вирівнювання  ґрунту та укладання рулонного трав’яного газону. Це нова, але дуже перспективна і цікава для Енергодара практика.

В Енергодарі на сквері уклали рулонний трав’яний газон
Облаштування нового скверу на вулиці Молодіжній стрімко набирає обертів

Виявляється, в Україні є тільки два міста, де взагалі застосовується така технологія вирощування газонної трави. Один – Київ,  інший –  Дніпро. А щоб виростити такий повноцінний «рулон», треба два роки! Черга покупців розписана на роки вперед. Тривалість життя такого зеленого насадження – понад сто років. Звичайно, при правильному догляді та поливі.

Для цього, на території  скверу змонтували нову систему автоматичного поливу. Тож, будемо сподіватися, що  газон зможе безперебійно отримувати необхідну кількість води.

Тривалість життя такого зеленого насадження понад сто років
Щоб виростити такий повноцінний «рулон», треба два роки

Тепер енергодарці та гості міста мають берегти новий сквер, аби всі охочі могли комфортно відпочити у затишному місці. Особливо це стосується тих, в кого є домашні улюбленці: не вигулюйте тварин на газоні, аби не зіпсувати його красу!

Наступним кроком благоустрою скверу стане висадка дерев вздовж тротуарної доріжки. Тож будемо слідкувати за змінами нашого міста на краще, і обов’язково повідомляти вам найцікавіші новини!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Ремонт доріг: в Енергодарі з 1 листопада зміниться маршрут руху автобусів ЗАЕС

1 Комментарий
  1. Гость :

    Толку об этого газона собаки через год два года все обосрут будет выглядет также как по всему городу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X