Як енергетики черепах наловили: підсумки ІV турніру «Будь риболовОМ»

В неділю, 21 червня у парку Перемоги серед працівників Запорізької АЕС відбувся ІV турнір з рибної ловлі «Будь риболовОМ». Ініціатором заходу стала Організація молоді Запорізької атомної електростанції.

Як енергетики черепах наловили: підсумки ІV  турніру «Будь риболовОМ»
Як в Енергодарі пройшов ІV турнір з рибної ловлі «Будь риболовОМ»?

Участь в змаганні взяли майже 30 атомників з різних підрозділів Запорізької АЕС.  Всі учасники отримали не аби яке задоволення від заходу. Не дивлячись на спеку, енергетики з захопленням спостерігали за вудками та ловили рибу. А декому вдалося спіймати й більш екзотичний улов.

Так, єдина жінка-учасниця Наталія Пуліна спіймала аж 6 черепах та 5 рибин. Але, за іронією долі, змія з’їла майже всю рибу учасниці змагань. Та, незважаючи на таку курйозну ситуацію, Наталія заслуговує на похвалу! Адже єдина на рівні з чоловіками боролася за перемогу.

Наталія Пуліна єдина, на рівні з мужніми чоловіками, боролася за перемогу
Єдина жінка-учасниця Наталія Пуліна спіймала аж 6 черепах та 5 рибин

Наприкінці  змагання кожен рибалка отримав сувеніри, а переможці – кубки та медалі. «Золото» турніру здобув Едуард Афанаскін, друге місце посів Андрій Шеченков, якому також дістався приз «За найбільшу рибу». Третє місце – у Руслана Калашникова. А в номінації «За першу спійману рибу» приз отримав Олег Мельник, який вже на першій хвилині мав улов.

Дмитро Орлов – голова Організації молоді ВП «Запорізька АЕС»
Дмитро Орлов – голова Організації молоді ВП «Запорізька АЕС»

Голова Організації молоді ВП «Запорізька АЕС» Дмитро Орлов подякував профспілковому комітету та громадській організації «БРАМА» за приємні подарунки, а кожному атомнику – за участь у змаганні.

Сміливо можна зробити висновок, що ІV турнір з рибної ловлі «Будь риболовОМ» подарував кожному найважливіше – гарні емоції та  приємно проведений час з колегами. Щиро вітаємо переможців!

Дар’я Климак, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Виконком: полив прибудинкових територій в Енергодарі та кошти для правоохоронців

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X