До уваги енергодарських водіїв: не перешкоджайте руху снігоприбиральної техніки!

Як і прогнозували синоптики, цієї ночі у Запорізьку область в цілому та Енергодар зокрема прийшла зимова негода. Проте погіршення погодних умов спостерігатиметься ще протягом найближчих декількох днів.

Як повідомляє на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці міський голова Енергодара Дмитро Орлов, наразі комунальні та міські служби виконують необхідні роботи для усунення наслідків негоди. Так, з сьогоднішньої ночі і до ранку у місті працювали 23 одиниці спеціалізованого транспорту Запорізької АЕС та комунальних підприємств міста. До розчистки та посипанням піском і реагентами тротуарів, внутрішньоквартальних та інших доріг залучили 151 працівника. Ці роботи, за необхідності, проводитимуться протягом всього дня.

Міський голова також зауважив, що не завжди якість роботи з усунення наслідків зимової негоди залежить тільки від комунальників та влади міста в цілому. Тому у своєму зверненні він закликає енергодарців дотримуватися правил дорожнього руху і не лишати на узбіччях доріг та у дворах (у місцях, не призначених для стоянок) свої автомобілі, особливо на проїздах! Адже це перешкоджає руху спеціалізованого великогабаритного транспорту.

Сподіваємося, містяни належним чином відреагують на це прохання.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Нові норми вивозу сміття в Енергодарі викликали у членів виконкому недовіру

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X