Запорізький кримінальний авторитет «Григора» розширив злочинний вплив у колонії

Перебуваючи у Вільнянській колонії, 55-річний кримінальний авторитет «Григора» (Юрій Григоренко) здобув авторитет серед засуджених непокорою встановленим правилам поведінки в установі та запровадженням своїх. Про це повідомляє пресслужба обласного управління Нацполіції.

Кримінальний авторитет «Григора» спонукав кримінальних осіб на вчинення злочинів

Маючи вплив як на засуджених, так і на кримінальних осіб, що перебувають на волі, «Григора» спонукав їх на вчинення злочинів. Частину коштів, отриманих від злочинної діяльності, віддавали у так званий «общак», за який відповідав «авторитет». Крім того, він мав певний статус, тому до нього за порадами зверталися злочинці для вирішення конфліктних ситуацій.

У вівторок, 19 січня, йому повідомили про підозру за ч.2 ст.255-1 Кримінального кодексу України (с творення злочинної організації). Санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у листопаді минулого року «авторитета» затримали поліцейські на Рівненщині. Чоловік перебував у розшуку за скоєння тяжкого злочину. Разом зі спільником вік викрав та закатував чоловіка до смерті на території Запорізької області. Тоді «Григорі» повідомили про підозру за ч.3 ст.146 (викрадення людини) КК України.

Читайте також: У Василівському районі напали на подружжя пенсіонерів: чоловік помер

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X