У Мелітополі розшукали зниклого 3-річного хлопчика

В неділю, 28 квітня 2019 року, близько 02:00 в Мелітополі в поліцію звернулась 20-річна дівчина, яка повідомила про зникнення її маленького сина.

У Мелітополі знайшли зниклу дитину
Хлопчика тимчасово помістили до центру реабілітації дітей

Так, 27 квітня близько 15:00 дівчина пішла з дому по вулиці Лінійній в Мелітополі у власних справах. Трирічного сина вона залишила з 35-річним братом. Близько 20:00 вона повернулась, але ні брата, ні дитини в будинку не було. Родича, який повинен був піклуватися про хлопчика, дівчина знайшла неподалік від залізничного вокзалу. Чоловік знаходився в стані алкогольного сп’яніння та не міг пригадати, де загубив дитину.

На пошуки дитини були скеровані наряди патрульної поліції та співробітники ювенальної превенції. Поліцейські опитали матір та намагалися поспілкуватися з її братом, щоб отримати хоч якусь інформацію, яка допоможе знайти хлопчика. Усю ніч правоохоронці розшукували містом хлопчика та перевіряли можливі місця його перебування.

Близько 07:00 дитину знайшли у приватному будинку на вулиці Лінійній. Правоохоронці встановили, що напередодні ввечері чоловік розпивав спиртні напої разом зі своїм знайомим, а потім пішов з гостей, залишивши хлопчика.

На даний час хлопчика тимчасово помістили до Мелітопольського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Подальшу його долю будуть визначати співробітники служби у справах дітей, повідомляє прес-служба запорізької Нацполіції.

Правоохоронці вирішують питання щодо притягнення матері до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Читайте також: У Запоріжжі затримали посадовця-корупціонера

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X