Влада Енергодара розриває договори оренди з підприємцями без пояснень?

Днями в Енергодарі відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань підприємництва, на якому  розглянули як  планові питання, що стосуються рядового життя міських підприємств і організацій, так і ті, що буквально сколихнули спокій усіх членів засідання.

Зі слів підприємця Ігоря Горбачова,  без будь-яких пояснень представники Управління комунальної власності  Енергодара зобов’язали його звільнити приміщення, де ним було налагоджене підприємство. Договір, каже, пройшов пролонгацію, податки регулярно сплачувались, та і будь яких  інших підстав  для розірвання договору без попереджень не було. На звільнення території чоловікові було дано усього дві години, обурюються він. Представники ж управління нічого не пояснюють, окрім того, що так вирішила комісія.

Підприємці Енергодару обговорили актуальні питання
В Енергодарі відбулося засідання Координаційної ради з підприємництва

Вирішивши відстоювати свого колегу, підприємці намагалися зустрітися з міським головою Павлом Музикою, аби дізнатися, що ж насправді відбулося, та чому  вони  роблять так, аби кількість безробітних у місті росла. Та, як виявилося, міського голови на робочому місці на момент звернення до нього  не було, а на питання підприємців зголосився відповісти його заступник Ігор Курдя.

На камеру Ігор Іванович давати коментар чомусь відмовився. Та поза кадром повідомив: нічого протиправного у діях Управління комунальної власності не було, все в  рамках закону. Ініціатором розірвання договору  оренди саме з цим підприємцем, зі слів заступника голови, стало, начебто, звернення Служби безпеки України.

Міська влада Енергодару за запитами СБУ розриває стосунки з підприємцями?
Міська влада пояснює підприємцям, чому розриває з ними  договори оренди

Взагалі, судячи з коментарів представника міської влади, стало зрозуміло, що вони вважають винуватцем саме орендатора. Та пояснювати будь що не збираються. Опираючись на наявність листів від правоохоронних органів, вони не вважають також за потрібне  і обговорювати подібні питання з усією Координаційною  радою, а тим паче  на камеру. Та все ж найближчим часом пообіцяли надати головуючому докази того, що дії міської влади були   правомірними.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Цинічний злочин: в Енергодарі обікрали волонтерський будиночок

1 Комментарий
  1. сорочёнок :

    пашутика и ко на гилякуу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X