Розрахунки тарифів ТВК на гарячу воду і тепло оприлюднені: енергодарці можуть подати зауваження та пропозиції

Вчора, 7 липня, на сайті Енергодарської міської ради оприлюднили інформацію КП «Тепловодоканал» про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання гарячої води.

Порахували і оприлюднили: енергодарцям доступні розрахунки тарифів ТВК на гарячу воду і тепло

Згідно з наданими розрахунками, загальний розмір планованого тарифу, який КП «ТВК» надав на розгляд до виконкому 1 липня 2021 року, складає:

на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання – 367,40 грн/Гкал (без ПДВ). Нині діючий тариф – 334,35 грн/Гкал (без ПДВ);

на послугу з постачання гарячої води – 40,16 грн/Гкал (без ПДВ). Нині діючий тариф – 34,93 грн/Гкал (без ПДВ).

Більш детально зі структурою планованих тарифів, порівняльною характеристикою діючого та планованого тарифів, обґрунтуванням можна ознайомитися за цим посиланням

Зазначимо, що нині діючі тарифи були встановлені рішенням виконавчого комітету 11 квітня 2019 року. Як пояснюють на підприємстві, за період дії цих тарифів мала місце низка змін, що суттєво впливають на структуру тарифу та його вартість. Так, в результаті неодноразового збільшення постачальниками вартості на теплову енергію значно зросли витрати КП «ТВК» на придбання теплової енергії у Запорізької АЕС та теплової енергії у вигляді хімочищеної гарячої води у Запорізької ТЕС. Крім того, суттєво зросла вартість електроенергії та її розподілу. Також змінився фонд оплати праці персоналу, що пов’язано зі збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

Зауваження та пропозиції щодо тарифів приймаються протягом 14 календарних днів. Надсилати їх (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів») можна за адресою: м. Енергодар, вул. Курчатова, б.1, а/с 3. Тел.: +38 (066) 779-41-20. Адреса електронної пошти: kptvk@ukr.net.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі за рахунок субвенції придбають інсулін, обладнання для ЦНАПу та Нової української школи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X