Розвиток культури, зміни до бюджету: як пройшло останнє засідання виконкому в Енергодарі

19 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради – вже останнє для членів виконкому цього скликання. У порядку денному розглянули 25 питань.

Виконкомом було прийнято рішення збільшити обсяг субвенції з місцевого бюджету на закупівлю засобів індивідуального захисту для нової української школи.

В ході засідання також затверджено проєкт змін до Програми розвитку культури міста Енергодара на 2018-2022 роки.

Приємні зміни торкнулися  шкіл естетичного виховання – їм збільшили фінансування на 2021 рік. Так, сума витрат по Дитячій музичній школі складе 1 млн 140 тис гривень.

Для Дитячої художньої школи суму витрат також збільшують. Вона становитиме 170 тис. гривень, які будуть спрямовані на придбання меблів, спецобладнання і матеріалів для скульптурного класу, створення фотолабораторії та закупівлі необхідної для неї фототехніки тощо.

Загальна сума витрат по Художньому виставковому залу на наступний рік збільшується до 1 млн 178 тис. Ці кошти підуть на виконання капітального ремонту великого і малого залів та системи опалювання закладу, оснащення системою відеоспостереження тощо.

Більш ніж 6 мільйонів гривень отримає МПК «Сучасник» на 2021 рік на проведення культурних заходів для нашого міста.

Крім того, члени виконкому надали дозвіл комунальникам та ОСББ на видалення зелених насаджень в місті.

« За результатами проведених обстежень, комісією встановлено що видаленню підлягають 41 зелене насадження незадовільного стану, сухостійне, аварійне фаутне тощо, розташоване на території міста. Видаленню с подальшим пересадженням підлягають 174 кущів на території прилеглій до житлового будинку по проспекту Енергетиків, 10 та така сама кількість кущів на території прилеглій до житлового будинку по вулиці Молодіжна, 55»– озвучив заступник начальника управління комунальної власності Енергодарської міської ради Ігор Поливаний.

В ході засідання було погоджено встановлення тарифів на централізоване водопостачання для групи споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (об’єкти промзони). З 1 січня 2021 року вони становитимуть : 25,98 грн. за 1 куб.м (без ПДВ), на централізоване водовідведення – 72,94 грн. за 1 куб.м (без ПДВ).

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі завдяки новому сервісу немовлят реєструватимуть швидко і зручно

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X