Демонтування асфальту на енергодарському кладовищі: подробиці скандальної історії

Нещодавно на просторах інтернету з’явилася  публікація про те, що на енергодарському кладовищі, начебто, коються протизаконні дії. Колишній депутат та екс-директор комунального підприємства «Ритуал» Володимир Гаврюшкін, не добираючи слів, висловився з приводу того, що на кладовищі демонтують асфальтне покриття на площі, де раніше відбувалося прощання з рідними людьми. Обурений енергодарець навіть звернувся до російського телебачення, аби ОРТ та канал «Росія» освітили цю проблему.

ОРТ не приїхали, та ми дізналися самі: що ж коїться на енергодарському кладовищі?
Обурений енергодарець навіть звернувся до російського телебачення

Мабуть, українські медіа пана Гаврюшкіна не влаштовують. Та запрошені проігнорували емоційний заклик, а от ми не змогли пройти повз таку гучну інформацію. Тим падче, вона набула чималої популярності серед енергодарців. Люди також почали емоційно коментувати та просили не чіпати хоча б покійників. Вочевидь, всі подумали, що кладовище демонтують повністю.

Публікація набула чималої популярності серед енергодарців
Енергодарці почали емоційно коментувати публікацію
Публікація набула чималої популярності серед енергодарців
Енергодарці почали емоційно коментувати публікацію

Хоча нам такої честі  як медіа Росії не надали, та ми все таки зв’язалися з директором підприємства «Комунальні системи» і дізналися, що ж там все таки відбувається.

Справа от у чому: оскільки місця на кладовищі майже не залишилося, комунальники вирішили частково демонтувати асфальт і звільнити місце для нових захоронень. Як нам стало відомо, цієї ділянки вистачить ненадовго, приблизно на два місяці. А далі знову гостро постане питання суттєвого розширення  кладовища або ж будівництва його другої черги. Ще у 1999 році міська влада виділила територію розміром у 8 Га для вічного упокоєння городян, далі її постійно розширювали. На даний момент площа кладовища сягає 11, 9 Га. Зараз існує проект, яким передбачено оренду землі у Водянського лісництва площею 1,7 Га. Ця земля буде використана тільки для розширення енергодарського кладовища.

Ця земля буде використана тільки для розширення енергодарського кладовища
Існує проект, яким передбачено оренду землі у Водянського лісництва, площею 1,7 Га

Хочемо зауважити, що асфальтна ділянка, про яку йде мова в пості Гаврюшкіна, знаходиться біля старого входу на кладовище. Вже багато років через ті ворота майже ніхто не ходить, але комунальники все ж таки не повністю демонтують місцину. Цегляний подіум та дорога залишаються. Тому директор комунального підприємства звертається до енергодарців, аби ті не хвилювалися. А у випадку сумнівів закликав  звертатися до нього особисто.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Навіщо Енергодар бере на себе 100-мільйонний борг?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X