Роботодавцям Енергодара: працевлаштуйте внутрішньо переміщених осіб!

Крім основних видів підтримки працевлаштування, Держана служба зайнятості проводить додаткове сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Такі заходи зі сприяння зайнятості були затверджені Постановою Кабінету міністрів України від 8 вересня 2015 року №696.

Одним із таких заходів є компенсація роботодавцю витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних  з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Компенсація виплачується за кожен непарний місяць роботи протягом року
Роботодавцям Енергодара: працевлаштуйте внутрішньо переміщених осіб!

Компенсація виплачується за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяців, в розмірі фактичних витрат на оплату праці, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць.

Зазначені витрати включають основну та додаткову заробітну плату та суму єдиного внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого на такі виплати.

Так, з моменту затвердження вказаної Постанови 8 роботодавців міста Енергодар вже отримали зазначену компенсацію.

За додатковою інформацією щодо умов отримання компенсації звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості або за телефоном  (06139) 6-24-21

Читайте також: Енергодарцям на замітку: центр зайнятості пропонує тимчасові роботи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X