Енергодарські роботодавці направили до соцфондів понад 230 млн гривень ЄСВ

За перший квартал 2019 року надходження єдиного соціального внеску до Пенсійного і соціальних фондів від запорізьких роботодавців склали 1 мільярд 883 мільйона гривень (за оперативними даними, без показників великих підприємств, які обліковані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Енергодарські роботодавці направили до соцфондів 232 мільйони гривень
За рік рівень надходжень збільшився на 307 мільйонів гривень

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, рівень надходжень до показників минулого року збільшився на 307 мільйонів гривень.

Найбільші суми ЄСВ сплатили суб’єкти господарювання і підприємці Запоріжжя – понад мільярд гривень, Енергодара – 232,6 мільйона, Мелітополя та Мелітопольського району – 171 мільйон, Бердянська та Бердянського району – 111 мільйонів, Вільнянського – 37 мільйонів, Василівського – 36,6 мільйона, Токмака і Токмацького району – 34,4 мільйона, Запорізького району – майже 32 мільйони, Пологівського – 29 мільйонів, Оріхівського – 26,8 мільйона та Гуляйпільського районів – 20,7 мільйона.

Усього в Запорізькій області зареєстровано 113253 платника єдиного соцвнеску. Бюджетоутворюючими підприємствами і установами зі сплати ЄСВ є представники наступних галузей: виробництво і постачання електроенергії, газу, пари, охорона громадського порядку та безпеки, а також державного управління.

Читайте також: У Запорізькій області багатодітні сім’ї отримуватимуть додаткову допомогу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X