Енергетики запрошують на роботу до ДТЕК «Запорізька ТЕС»

ДТЕК — стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тисяч осіб.

Енергетики запрошують на роботу до ДТЕК «Запорізька ТЕС»
На підприємствах компанії ДТЕК працюють 73 тисяч осіб

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля та природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло й електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

Однією із потужних теплових електростанцій в Україні є, безперечно, Запорізька ТЕС. Підприємство забезпечує енергобезпеку країни, вдало поєднує інвестиції у виробництво та турботу про своїх працівників.

Сьогодні в компанії ДТЕК «Запорізька ТЕС» м. Енергодар запрошують на роботу: машиністів-обхідників з котельного (турбінного) устаткування; електромонтерів з обслуговування електроустаткування електростанцій; електромонтерів з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики; електрослюсарів з ремонту електричних машин; слюсарів з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів. Всього – більше 50 вакансій.

Стабільна «біла» зарплата без затримок, путівки на відпочинок з сім’єю, оздоровлення для дітей. Гарантована медстраховка для кожного співробітника, якою на сьогодні можуть похвалитися не всі компанії. Можливість навчання та професійний розвиток. Безкоштовне перевезення співробітників до місця роботи і додому. І це не повний перелік соціальних гарантій та пільг, яке надає підприємство своїм співробітникам.

Наразі ДТЕК залишається одним з найбільших роботодавців у країні з гідними умовами праці. Однак, сьогодні майже в усіх галузях, де є робочі спеціальності, відчувається дефіцит кваліфікованих кадрів. Хоча енергетика – галузь, яка зараз трансформується і динамічно розвивається. Для тих, кому важливо працювати за професією і розвиватися, в енергетиці можна побудувати успішну кар’єру і отримати цікаву та стабільну роботу, – запевняє директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Солдатенко.

З метою укомплектування вільних робочих місць в центрах зайнятості області проводяться ярмарки вакансій, на яких шукачі роботи мають можливість поспілкуватись з роботодавцем та отримати інформацію про тонкощі професії та умови праці. Запрошуємо всіх зацікавлених звертатись до центрів зайнятості області для отримання інформації за наявними вакансіями.

Читайте також: Енергодарці занепокоєні роботами, які ведуться в їх будинку

Мысли посетителей
 1. валера :

  МОЛОДЕЖЬ, обращаюсь к Вам!!!!!. не тратьте время на эту “богодельню”. Люди оттуда бегут как крысы с корабля . И НЕ ВЕРЬТЕ ОБИЩАНИЯМ!!!! будешь пахать один за троих( не факт что останешься с премией) и сидеть на “минималке”(как вновь принятый) как минимум год.
  ХЦ, ТТЦ, КТЦ – это те цеха где “прокидают” и не моргнут! P.S. за профком я вообще молчу)))))

 2. Алекс :

  Честно скажу не горю желанием за мизерные зарплаты не охота работать.

 3. Артём :

  Не связывайтесь с ДТЭК Запорожской ТЭС там относятся к персоналу как к рабам! Условия труда ужасные, оплата труда на уровне минимальной ЗП, не кому не советую!!!!!!

 4. Aleksandr :

  Уволился и не жалею, ни кому не посоветую!!! ДТЭК это мыльный пузырь!!!

 5. --- :

  ДТЭКовцы в каждой своей внутренней газетёнке хваляться, что у них лучшие в галлактике менеджеры высшего звена, только люди с предприятия бегут бригадами, ни один уволившийся не жалеет о своем решении… Как легко и просто сгнило вполне нормальное предприятие, как только его подмял ДТЭК!… МОЛОДЫЕ И НЕ ОЧЕНЬ, БЕГИТЕ ОТ ДТЭК, КАК ОТ ПРОКАЖЕННОГО!!!!!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X