Чи багато роботи було в енергодарських рятувальників у новорічну ніч?

За інформацією правоохоронців та медиків, енергодарці зустріли Новий рік без пригод. Тож ми вирішили завітати до рятувальників нашого міста, аби дізнатися, як вони відпрацювали у новорічну ніч.

Олег Панасенко – начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар
Олег Панасенко – начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар

Часто саме пожежникам доводиться ліквідувати наслідки, в прямому сенсі слова, запального святкування. Та цього разу, на щастя, вогнеборці спокійно зустрічали свято на робочому місці. Як повідомив начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар Олег Панасенко, в ніч з 31 грудня на 1 січня не було жодного виклику.

В переддень свята працівники підрозділу надали допомогу жінці, яка опинилася у несправному ліфті. У підйомнику сталося коротке замикання, тому кабіна зупинилася між поверхами. А в перший день нового року до пожежно-рятувальної частини звернулися занепокоєні енергодарці, які не могли додзвонитися старенькій родичці. Жіночка не виходила довгий час на зв’язок, тож рятувальникам  довелося спільно з правоохоронцями Енергодара потрапляти у квартиру. І як виявилося, не дарма. Мешканці Енергодара стало погано зі здоров’ям, тож наші герої вкотре врятували людині життя.

Взагалі, приємно усвідомлювати те, що енергодарці безпечно відсвяткували початок Нового 2020-го року. Олег Олександрович також зазначив, що хоч городяни й користувалися піротехнічними засобами, та робили це за інструкцією і ніхто не постраждав.

Олег Панасенко від себе та своїх колег привітав енергодарців з Різдвяними святами, побажав городянам всього найкращого. Та закликав містян не забувати й надалі про правила безпеки!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В новорічну ніч порядок в Енергодарі забезпечували правоохоронці та бійці Нацгвардії

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X