Рятувальники показали школярам Енергодара цікаву сторону своєї роботи

Зараз в  Енергодарі проходить «Тиждень безпеки дитини». В рамках цієї події рятувальники 31 Державної пожежно-рятувальної частини провели для енергодарських школярів незвичайну екскурсію під назвою «Запобігти. Врятувати. Допомогти»,  яка була не тільки цікавою, а й  дуже пізнавальною для малечі.

Школярам Енергодара влаштували цікаву екскурсію під назвою «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Енергодарські школярі завітали на екскурсію до 31-ДПРЧ м. Енергодар

Юні енергодарці мали можливість не просто подивитися на спорядження та пожежні машини, а й спробувати себе у професії рятувальника. Також школярам показали, як рятувальники збираються за нормативами під час сигналу тривоги, познайомили з робою пожежних стволів та піногенераторів, та з роботою аварійно-рятувального обладнання.

Юні енергодарці спробували себе у професії рятувальника
Школярі Енергодара спробували себе у професії рятувальника

Дітлахи, звичайно, в захваті від такої екскурсії, та й самі пожежники задоволені. Рятувальники кажуть, що ставляться до таких заходів з душею. Адже їм приємно донести молодшому поколінню всю важливість їх професії.

Рятувальники 31-ДПРЧ м. Енергодар із задоволенням провели дітям екскурсію
Рятувальникам 31-ДПРЧ м. Енергодар щиро подобається ді проводити екскурсії дітям

Маленькі енергодарці розповіли журналістам Медіа Центра, що найбільше їм сподобалося, коли пожежні машини виїхали за сигналом тривоги на подвір’я, а самі рятувальники оперативно застрибували до автомобілів. Ну і, звичайно, школярі в захваті від того, що пожежники дали їм можливість потримати в руках справжній пожежний рукав з водою та піною.

Юним енергодарцям сподобалася екскурсія до 31-ДПРЧ м. Енергодар
Школярі Енергодара залишилися задоволені екскурсією до  31-ДПРЧ

Професія «рятувальник» –  потрібна та дуже небезпечна. Це відважні сміливці. А в очах дітлахів, взагалі, супергерої. Ми, енергодарці, можемо завжди спати спокійно, адже на варті нашої безпеки стоять мужні рятувальники нашого міста.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Каріна Арсентьєва розповіла, що відбувалося поза сценою шоу «Голос Країни»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X