Мешканці Енергодара потрібна допомога в лікуванні рідкісного захворювання крові

У мешканки Енергодара Наталії Тетеревої виявили рідкісне захворювання крові – ідіопатичну апластичну анемію. Про це в соцмережі Facebook повідомила її донька Анастасія.

Рідкісне захворювання крові: мешканка Енергодара потребує допомоги
У Наталії Тетеревої діагностували ідіопатичну апластичну анемію

Суть захворювання полягає в тому, що кістковий мозок не виробляє або ж виробляє, але в дуже маленькій та недостатній кількості клітини крові, які необхідні для життя. Захворювання піддається лікуванню, але воно триває дуже довго і коштує великих грошей.

З 30 серпня поточного року Наталя знаходиться в Запорізькій клінічній обласній лікарні, в гематологічному відділенні. За цей час у жінки взяли три пункції кісткового мозку та безліч інших аналізів.

Результати підтвердили діагноз, походження якого невідомо і, на жаль, дізнатися це не вийде. Діагностовано захворювання середньої тяжкості, але навіть для його лікування потрібні великі гроші, яких, на жаль, у сім’ї немає.

У зв’язку з цим рідні Наталії змушені звернутися до всіх небайдужих, хто може допомогти зібрати кошти на дороге лікування.

В даний момент Наталії проводять підтримуючу терапію, так як рівень еритроцитів та гемоглобіну в крові дуже низький, для його підтримки і підвищення жінка щодня отримує крапельниці з ліками, також їй вливають кров і плазму.

Рідкісне захворювання крові: мешканка Енергодара потребує допомоги
Довідка з підтвердженим діагнозом

Основний медикамент для лікування – це тімоглобулін, п’ять днів лікування яким коштує понад 150 тисяч гривень. Після піде подальше лікування, а потім реабілітація. В цілому необхідно зібрати не менше 200 тисяч гривень.

Якщо у вас є можливість та бажання допомогти, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку: 4731 2191 1572 0314 (Тетерів Сергій Євгенович).

Читайте також: Смертельна ДТП на трасі біля Дніпровки: поліція шукає свідків

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X