Депутати не з’явилися на сесію з тарифів. В Енергодарі починається «революція»? (ОНОВЛЕНО!)

10:00. В Енергодарі почалася сесія, на якій розглянуть петицію щодо відміни тарифів «Тепловодоканалу». Зал повністю заповнений мешканцями міста. Дуже багато пенсіонерів, які найбільше переймаються тарифами. Яке рішення приймуть депутати? Чекаємо!

10:25. На жаль, на сесію прийшли тільки 16 депутатів, отож, кворуму немає і петицію розглядати не будуть. Люди вимагають повернути в сесійну залу тих , хто прогулює сесію.

10:35. Міський голова Павло Музика вислуховує все, що думають про нього люди. Мовчки. А енергодарці погрожують не іти з виконкому доти, доки сесія не відбудеться і не відмінить тарифи .

10:40. Енергодарці нагадали меру про його обов`язки перед громадою і назвали «шкідником». В залі весь час звучать такі репліки «коли ви вже наїстеся?», «скільки можна знущатися?», «Ганьба!».

10: 45. Багато людей згадують і про депутата Івана Сороку, який негласно керує КП «Тепловодоканал» і саме він, кажуть, ініціював підвищення тарифів з вигодою для себе. Та його в залі немає … Тож громада вимагає відповідей від Павла Музики, але мер каже: “Намагаємося викликати депутатів в сесійну залу…

10:50. Громада вимагає від Павла Музики розпустити нинішній склад виконкому, оскільки вважає його «кишеньковим» і повністю залежним від мера. Павла Музику і його команду назвали загрозою для всього міста. А на загрозу, кажуть, люди будуть змушені відповідати.

Паралельно активісти телефонують відсутнім депутатам. Ті або не беруть слухавку, або кажуть про відрядження й відпустки. В такому режимі минуло більше години. Та люди не збираються розходитися.

Поки на сесії городянам розповідали, що відсутні депутати не прийшли на «тарифне» засідання з поважних причин, активісти ГО «Громадський контроль» розшукали в одному з кабінетів виконкому людину, яку вважають ініціатором підвищення тарифів «Тепловодоканала» – депутата Івану Сороку. Весь цей час він відсиджувався, ховаючись від людей. Як це було, дивиться у відео «Громадського контролю».

Смотреть всем!!!Как депутат Сорока Иван прячется в 124 кабинете. Это в то время когда идёт сессия по отмене тарифов по ТВК.

Gepostet von Ирина Девочкина am Donnerstag, 2. Mai 2019

12.00. для того, аби хоч якось вийти з глухого кута, в який влада загнала і себе, і людей, надійшла пропозиція тимчасово відсторонити директора «Тепловодоканала» Грешилова від виконання обов’язків, створити комісію, до складу якої ввійдуть представники громади і депутати, щоб розібратися з формуванням цих тарифів та їх об’єктивністю. Меру нагадали, що для цього є всі підстави. Адже Грешилов на зустрічі з людьми пообіцяв оприлюднити всі розрахунки в електронному вигляді. Та не зробив цього. Ідея не припала до душі ні Музиці, ні юристу виконкому Поліщуку. Але обидва наче погодилися підготувати розпорядження.

13.20. Людей в залі стало менше, пенсіонері не витримують емоційної напруги та фізичної втоми. Але більшість містян все ще на сесії і налаштовані рішуче. Вперто вимагають «зігнати» на засідання депутатів – прогульників. Павло Олексійович розводить руками, мовляв, не відповідаю за всіх. Але як на рахунок шести депутатів, які є працівниками й начальниками комунальних підприємств? Вони є підлеглими мера. Чому їх немає в залі? Значить, отримали таке розпорядження…

13.40. «Ми будемо тут жити, поки ви не зберете сесію. Можете не сподіватися, що ми стомимося» – пообіцяли Музиці активісти. А юриста Поліщука прямо звинувачують в некомпетентності. Знову крики «Ганьба». Тим часом активісти просять всіх городян приходити до виконкому, адже чатувати люди мають намір до останнього!

14:15. Міський голова Павло Музика не витримав і залишив сесійну залу. Наче пообіцяв повернутися , але чи дотримає слова ? Принаймі через 20 хвилин так і не повернувся… А городяни один за одним виходять до мікрофону та продовжують висловлюватися на адресу влади і вимагають змін.

Мысли посетителей
 1. Патриот города :

  Мне кажется, время разговоров и собраний прошло. Пора действовать кардинально. Самый безобидный пример действия: утром, часов в 6 все выходят на улицу и начинают перекрыватьдороги транспорту. Ходить по пешеходным переходам туда-обратно в таких местах: возле мэрии, на аллее роз, возле кольца, возле больницы. И пока эти “депутаты” не приедут на встречу с народом, транспорт не пропускать. Да, пусть атомщики немного опоздают. Но ведь это наш город. И только мы вместе может всё изменить.

 2. СЭМ :

  Так все депутаты за пределами Украины. Никто не придет. Сорока тоже заграницей. Так что вопрос зависает. А прогульщиков надо лишать мандата. От них пользы никакой.

  1. Мирослава :

   Видели мы как Сорока за границей. Отсиживался, трус и мразь, в кабинете в исполкоме пока шла сесия. Наверное по тефону мэру указания раздавал и рулил.

 3. Гость :

  Кабанов О.тоже в городе. я лино видел его 02.05.2019 в9,00
  А где Гринько А.В., А где сплетник и преступник (сбил человека, а мандат не забрали,) с области Гришин

 4. Владислав :

  за мдл не платить за водоканал не платить прям рай какой то будет ))) аа еще и за электроэнергию не платить что бы и атомцы х сосали как и коммунальщики ))) и будем жить поживать как в раю , поживем увидим

 5. Леха :

  А где эта соска которая обычно справа паши сидит

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X