В Енергодарі пройшов турнір за першість у грі «Українська революція»

25 лютого журналістів Медіа Центра запросили на дуже незвичайний турнір, що пройшов серед учнів десятих класів енергодарських шкіл у міському Центрі туризму, краєзнавства і спорту. Змагання відбувалися за першість у настільній грі «Українська революція 1917-1921».  Важливим є той факт, що в Запорізькій області це перший масштабний турнір з цієї інтелектуальної гри.

Гра побудована за класичною схемою. Ігрове поле і 88 клітинок-ходів, якими рухаються гравці і відповідають на запитання історичного характеру. Основною метою такої забавки є популяризація та вивчення української історії, адже, граючи, краще засвоюється матеріал.

До того ж, Українським інститутом національної пам’яті створено мобільний додаток, за допомогою якого також можна в будь – якому місці пограти в «Українську революцію» та дізнатися для себе багато нового.

Мобільна версія настільної гри «Українська революція 1917-1921»
Кожен може завантажити собі мобільну версію гри «Українська революція 1917-1921»

Всі учасники були гарно підготовлені до турніру, тому команди-фіналісти швидко визначилися. За результатами першого змагання відбір пройшли  три команди. А саме представники гімназії «Гармонія»,  школи №2 та багатопрофільного ліцею. Першими у фінал вирвалися учні другої школи. Вони розповіли нам, що дуже раді такому цікавому способу популяризувати історію України, паралельно вивчаючи невідомі цікавинки того часу.

Ми також спробували себе у цій грі. Як виявилося,  запитання не з легких. Тобто, треба мати не аби які  знання в цій темі, щоб на рівних змагатися з сильними противниками.  Тому фіналістам довелося добряче попотіти, аби вибороти перше призове місце.  І от, за результатами кінцевої інтелектуальної боротьби, перемогу здобули учні гімназії «Гармонія».

В Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту пройшов турнір з настільної гри «Українська революція 1917-1921»
В Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту пройшов турнір з настільної гри «Українська революція 1917-1921»

Ми поцікавилися, чи виникли в них труднощі при підготовці до такого масштабного турніру, на що вони не вагаючись нам сказали «НІ». Як  вважають школярі, для досягнення такого результату треба було наполегливо вчитися та цікавитися історією періоду революції.

В Енергодарі пройшов турнір за першість у грі «Українська революція»
Енергодарські школярі провели турнір з гри «Українська революція»

Всі команди-фіналісти були нагороджені почесними грамотами, а переможцям ще й  вручили книжки на історичну тематику,  які також створені Українським інститутом пам’яті. Приємним моментом є те, що учасники та вчителі отримали насолоду від  такого унікального змагання, адже навіть ті, хто  не дійшов до фіналу та не виборов перемогу, отримали для себе  найбільший приз – нові знання!

Енергодарські фіналісти та переможці гри «Українська революція 1917-1921»
Фіналісти та переможці турніру з настільної гри «Українська революція 1917-1921»

Дуже добре, що для  школярів розробляють такі інтерактивні проекти, адже сучасних дітей важко чимось зацікавити. Саме такі ігри пробуджують в них жагу до знань. Ми сподіваємося, що це не останній винахід, якій стимулюватиме школярів до  навчання, та будемо чекати на нові цікаві ігри.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: В Энергодаре с начала года родилось более 40 детей, которые получили «Бэби-боксы»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X