Скільки будуть коштували ритуальні послуги для населення після зміни тарифів?

21 березня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. На розгляд було винесено близько дев’ятнадцяти питань, враховуючи додаткові.

Розглянули план захворюваності дитячого населення Енергодару,  та заходи протидії інфекційним та паразитичним захворюванням, спільним як для людини, так і для тварин. В контексті цього були озвучені статистичні дані за 2018 рік, згідно с якими від укусів тварин в Енергодарі постраждали 134 людини, з них 54 дитини  віком до 14 років. Також, згідно з оприлюдненою інформацією, за бюджетні кошти міста проводилися заходи з вилову, перевезення та стерилізації безпритульних собак в кількості 333 тварини.

 Члени виконавчого комітету розглянули актуальні для міста питання
Виконавчий комітет Енергодару

Обговорили члені виконавчого комітету і нові тарифи на окремі ритуальні послуги в місті. У зв’язку зі зміною комунального підприємства «Ритуал» на  КП  «Комунальні системи»   були розроблені нові тарифи, які, після перевірки УКВ, будуть представленні на розгляд  виконкому.

Чергове засідання виконкому у Енергодарі
Засідання виконавчого комітету відбулося в Енергодарі

Обговорили та затвердили під час засідання і розміри витрат на харчування хворих,  які отримують допомогу в стаціонарах  СМСЧ №1, а також план роботи виконавчого комітету, видалення зелених насаджень та розміщення агітаційної реклами в передвиборчий період.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Энергодаре разработают новые тарифы на ритуальные услуги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X