Ініціативні енергодарці самотужки почали реставрацію дитячого майданчика

З приходом яскравої та квітучої весни енергодарскі татусі вирішили розфарбувати і життя своєї малечі, подарувавши їй замість вщент розбитого дитячого майданчика новий, та, найголовніше, зроблений своїми руками. Вирішили чоловіки облаштувати у своєму дворі  місце, де діти будуть не тільки зайняті ділом, а й зможуть знаходитись під наглядом,  у безпеці.

Ініціативу одного з мешканців двору за адресою бульвар Каштановий,16, дуже швидко підхопили й інші.  Гроші на закупівлю будівельних матеріалів здавали навіть ті, у кого немає ні дітей, ні онуків. Внески були добровільними, та й фіксованої «такси» встановлювали, кожен  допомагав у силу своїх можливостей.

Енергодарці, що піклуються про майбутнє своїх дітей, реставрують майданчик 
В Енергодарі розбудовують дитячий майданчик

Люди розповідають, що навіть не очікували такого ентузіазму один від одного. Кожен із жителів двору намагаються чимось допомагати. Хтось займався роботами по дереву, хтось розфарбовував, малював, чи просто  збирав сміття навколо . Майже для кожного бажаючого знаходиться справа.

Ображає людей лише те, що у соціальних мережах цю добру справу  приписують міським депутатам, хоча на перебудову майданчика самі  батьки зібрали одинадцять тисяч гривень.

В Енергодарі реставрують старий дитячий майданчик
Оновлення дитячого майданчика в Енергодарі

Дітлахи позитивно приймають оновлення свого ігрового місця. Всі дуже радо розповідають про нові гойдалки, їх зручність та безпечність.

В свою ж чергу батьки, що беруть участь у цій перебудові, закликають містян не залишатися осторонь проблем, які постають перед ними. Тим паче, якщо вони  стосується підростаючого покоління. Адже гуртом можна й гори подолати!

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Энергодар

Читайте також: Юні боксери змагалися за першість в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X