Рентген в енергодарській лікарні: хворі – окремо від здорових

З 25 листопада енергодарці для підтвердження або виключення діагнозу пневмонії проходять рентген-дослідження легень на першому поверсі поліклініки для дорослих. Тут за направленням  сімейного лікаря  містян перевіряють на новому сучасному апараті. Про це повідомляється на офіційній сторінці Енергодарської лікарні-СМСЧ.

Але  перша доба досліджень продемонструвала  деякі незручності та непорозуміння у графіку роботи кабінету. Лікарі  наголошують: для комфортної, а,  головне, безпечної діагностики без черг і нервів потрібно чітко дотримуватися графіку прийомів:

  • З 7:00 до 10:00, з понеділка по п’ятницю – обов’язковий медичний огляд проходять відвідувачі без COVID.  Це виключно їхній час для обстеження.
  • з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю – для постановлення або виключення діагнозу «пневмонія».  Саме на цю годину, закликають медики,  не раніше!

У такий спосіб лікарі планують проводити діагностику понад 50 пацієнтам на день. Будьмо відповідальними та уважними. Від цього залежить безпека та здоров’я всіх нас!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи бути енергодарським котикам частиною екосистеми міста?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X