Ремонти в енергодарських закладах освіти, придбання медобладнання, співфінансування капремонтів ОСББ: які рішення ухвалив виконком

Вчора, 18 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено понад 20 питань.

Ремонти в енергодарських закладах освіти, придбання медобладнання, співфінансування капремонтів ОСББ: які рішення ухвалив виконком

Зокрема, як повідомляє пресслужба міськради, члени виконкому заслухали звітну інформацію керівника КП «Тепловодоканал» Олександра Кир’яненка щодо виконання плану заходів з розрахунку та встановлення тарифів на комунальні послуги.

Нагадаємо, у серпні рішенням виконкому були встановлені тарифи ТВК на тепло та гарячу воду для всіх категорій споживачів. У вересні ці тарифи були відкориговані у зв’язку із збільшенням тарифу на теплову енергію Запорізької АЕС. Тариф на тепло склав 441,24 грн/Гкал (з ПДВ), на послугу з постачання гарячої води – 48,25 грн/м³ (з ПДВ). Ці тарифи встановлені терміном на один рік – до 30 вересня 2022 року.

У жовтні рішенням виконкому для ТВК встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Тариф на холодну воду складатиме 13,91 грн/м3 (з ПДВ), каналізацію – 23,70 грн/м3 (з ПДВ). Ці тарифи набудуть чинності з 1 січня 2022 року та діятимуть до 31 грудня 2022 року.

Рішенням виконкому погоджено зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства Енергодара на 2019-2021 роки. У програмі передбачені додаткові кошти на відшкодування кредиторської заборгованості за виконавчий збір перед ВП ЗАЕС, яка виникла через переведення боргу КП «Підприємство комунальної власності» на КП «ТВК» на підставі рішень суду.

Крім того, погоджено проєкт змін до Програми розвитку системи освіти міста на 2019-2021 роки. До неї включено низку додаткових заходів, які реалізують до кінця цього року за рахунок державної субвенції, а саме: проведення поточного ремонту приміщень пральні ДНЗ №14, 15, 16, капремонт покрівель у ДНЗ №12 та гімназії «Гармонія».

Ще одне рішення стосувалося погодження проєкту змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я на 2020-2022 роки. Окрім іншого, запропоновано збільшити обсяги фінансування на придбання службового автомобіля для СМСЧ, а також збільшити видатки обласного бюджету на 500 тисяч гривень для придбання у 2021 році цифрової рентгенівської системи. Програму також доповнено новими заходами, які стосуються придбання медичного обладнання для ПЛР-лабораторії та для реабілітації пацієнтів. Додаткові кошти планується передбачити з обласного бюджету на виплату доплат та надбавок працівникам СМСЧ.

Члени виконкому погодили скориговану Інвестиційну програму ВП ЗАЕС у сфері теплопостачання. В рамках програми за рахунок амортизаційних відрахувань було заплановано придбання обладнання з ремонту зовнішніх магістральних теплових мереж та постів охорони для забезпечення захисту зовнішніх магістральних теплових мереж на суму 922 тис. грн. Відповідно до нових тарифів на тепло, затверджених у серпні, обсяг амортизаційних відрахувань збільшено до 1,34 млн грн, тож підприємство сформувало скориговану Інвестиційну програму. До неї включили придбання обладнання з ремонту тепломереж на загальну суму 1,3 млн грн. Термін дії програми – до 30 вересня 2022 року.

Також виконком погодив Порядок співфінасування капітальних ремонтів житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста. Співфінансування здійснюватиметься у таких дольових частках (місцевий бюджет/співвласники, %): капремонт покрівель – 80/20, капремонт міжпанельних швів – 70/30, капремонт внутрішньобудинкових інженерних систем – 70/30, капремонт ліфтів – 70/30, заміна ліфта з пусконалагоджувальними роботами – 80/20, влаштування пандуса – 80/20, реконструкція системи загальнобудинкового обліку електроенергії житлових будинків (ASCUE) – 95/5, реконструкція та встановлення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії, холодного та гарячого водопостачання – 95/5. Співфінансування за цим порядком може здійснюватися лише один раз протягом одного бюджетного періоду за одним видом робіт.

Також на засіданні розглянули питання щодо визначення обсягу пайової участі у благоустрій міста. До виконкому звернулася фізична особа-підприємець з пропозицією сплатити пайову участь в благоустрій Енергодара в якості добровільного внеску у сумі 100 тисяч гривень. Кошти, які надійшли у вигляді внесків пайової участі, матимуть цільове призначення та можуть бути витрачені виключно на благоустрій. Між виконавчим комітетом та ФОП буде укладено договір пайової участі. Сплату пайової участі підприємець здійснюватиме рівними частинами по 50 тисяч гривень у 2021 та 2022 роках.

За інформацією з сайту Енергодарської міської ради

Читайте також: В Енергодарі оголосили конкурс на посаду директора КНП «СМСЧ»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X