В Енергодарі вулицю Молодіжну відремонтують за 53 мільйони гривень

Управління комунальної власності Енергодарської міськради планує замовити ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” капітальний ремонт вулиці Молодіжної від перехрестя з проспектом Енергетиків до перехрестя з вилицею Козацькою (перша черга) вартістю 52,7 мільйона гривень.

В Енергодарі на ремонт вулиці Молодіжної витратять 53 мільйони гривень
Капітальний ремонт вулиці Молодіжної проводитиме компанія “Онур конструкціон інтернешнл”

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозорро”, пише сайт “Наші гроші. Запоріжжя”.

Так, мають влаштувати та відремонтувати водоприймальні колодязі, укласти трубопровід для поливу, влаштувати дорожній одяг, бортові каменів, нанести розмітку, влаштувати типові дорожні знаки.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ “Ростдорстрой” з дорожчою на 288 тисяч гривень пропозицією.

Київське ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” належить Онуру та Іхсану Четінджевізам і львів’янину Олегу Фаріону. У документах на цьому тендері фірма вказала, що орендує матеріально-технічну базу (склад площею 5,7 га за 105 тис. грн/місяць) та офіс у ПАТ “Запоріжсталь”.

Загалом “Онур конструкціон інтернешнл” почало отримувати підряди в Запорізькій області у 2017 році і нині їх сума сягнула 3,08 мільярда гривень. Найбільші – від Служби автомобільний доріг в Запорізьій області на суму 1,84 мільярда гривень. Ще на 0,79 мільярда гривень  – від установ зі структури Запорізької міської ради. Саме від Запорізької мерії “Онур конструкціон інтернешнл” почало отримувати перші підряди в регіоні. Також 276 мільйонів гривень отримано від структур Енергодарської міської ради (без врахування останнього підряду).

При цьому, Запорізьку міськраду очолює Володимир Буряк – колишній інженер комбінату “Запоріжсталь” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова. Енергодарську міскраду очолює Павло Музика, який раніше працював на Запорізький ТЕС з групи “ДТЕК” Ріната Ахметова.

В Енергодарі на ремонт вулиці Молодіжної витратять 53 мільйони гривень
Компанія “Онур” орендує матеріально-технічну базу та офіс у ПАТ “Запоріжсталь”

Дякуємо за підтримку аналітичну систему You Control.

Читайте також: Аварійні роботи: де в Енергодарі відключать світло (АДРЕСИ)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X