У Кам’янсько-Дніпровському районі продовжують ремонтувати трасу (ФОТО)

У Кам’янсько-Дніпровському районі триває реконструкція ділянки траси Т-04-08/ – Дніпровка протяжністю 1,1 км. Про це повідомляє ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Нині будівельники виконують роботи із влаштування перехідно-швидкісних смуг на ділянці існуючої дороги, до якої примикає реконструкція.

Попередньо робітники провели влаштування земляного полотна, роботи з ущільнення ґрунту, а також влаштування основи з піску завтовшки 15 см у кількості 2 541 м³. Завершили влаштування додаткового шару основи з доменного шлаку завтовшки 27 см у кількості 11 568 м². Також завершили влаштування шару основи з щебенево-піщаної суміші завтовшки 18 см. Завдяки проведеним заходам забезпечується якість виконання дорожніх робіт та збільшується термін використання автошляху.

Після влаштування 60 см основи з піску, доменного шлаку та щебенево-піщаної суміші, будівельники готові до влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття.

Окрема увага приділяється штучним спорудам, які забезпечать водовідведення та захист від підтоплення. Зокрема, проектом передбачено влаштування нової труби, діаметром 3х0,5 та впорядкування трьох наявних труб. Згідно з нормами ДБН України, під ними влаштовано відповідну щебеневу підготовку. Проведено розчищення вхідних отворів, створення стінок та гідроізоляції. Зазначені роботи знаходяться на завершальному етапі.

Читайте також: Чи буде Енергодар зеленим влітку? Питаємо у комунальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X