Ремонт енергоблоків ЗАЕС: які роботи виконуються зараз

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС триває ремонтна кампанія 2019 року. Про це повідомляє прес-служба станції.

На енергоблоках ЗАЕС продовжуються ремонтні роботи
Всі роботи на енергоблоках виконуються згідно з графіком

На енергоблоці №2 йде 56 доба капітального ремонту, на енергоблоці №4 – 62 доба середнього ремонту. Всі роботи виконуються згідно з графіком.

За регламентними роботами на енергоблоці №2 в реакторному відділенні виконуються роботи з перевантаження палива.

Здійснюється «суха» консервація парогенераторів №1,3. В ремонті знаходиться обладнання та механізми першої системи безпеки. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції. Продовжуються роботи з заміни конденсатора на новий, блочно-модульного виконання, виробництва АТ «Турбоатом».

В реакторному відділенні четвертого енергоблоку проводиться заміна силового живлення системи групового та індивідуального управління приводів системи управління і захисту реактора. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції.

На даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 4 енергоблоки. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Читайте також: Роботодавці Енергодара перерахували до соцфондів 342 млн гривень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X