Енергодарцям розповіли, коли закінчиться ремонт доріг

Енергодарці із зацікавленістю спостерігають за ремонтом доріг, та не можуть дочекатися, коли ж, нарешті, вони зможуть повернутися до звичного їм плану пересування. Наразі реконструкція знаходиться вже на фінішній прямій, тож зовсім скоро все закінчиться. Існує багато  негативних моментів, які спричинені ремонтними роботами, але це все – справа часу. Деякі енергодарці зневажають на роботу ремонтників та керуються тільки власними потребами. Не звертають увагу на дорожні знаки, перекриту дорогу та продовжують рухатися так, як їм потрібно.

Енергодарці продовжують рух перекритими дорогами
Енергодарці зневажають на роботу ремонтників доріг

 Так, ремонт дороги по вулиці Українській спричиняє багато незручностей як пішоходам та водіям, так і підприємцям, магазини яких розташовані поблизу ремонтних робіт. Але кінцевий результат того вартий, стверджують представники міської влади.

Павло Музика звернувся до енергодарців, та закликав їх перечекати дискомфорт. Міський голова запевняє, що жителям та гостям міста сподобається вигляд реконструйованої вулиці. Він попросив всіх енергодарців не перешкоджати роботі «ОНУРівців», аби ті якомога швидше закінчили ремонт доріг.

Міський голова Енергодара пообіцяв, що жителям сподобається новий вигляд вулиці
Павло Музика запевнив, що енергодарцям сподобається новий вигляд вул. Українська

Заступник начальника Управління комунальної власності Ігор Поливаний розповів нам, що по вул. Українській з’являться нові лавки (частина з них вже закріплена на тротуарі), побудують гарний парканчик та будуть насаджувати зелену зону.  Також доведуть до ладу вуличне освітлення.

Буде тут прокладено  і сучасну систему водопроводу – пластикову трубу. Вона не іржавітиме та не забиватиметься сміттям, а це означає, що у енергодарців буде безперебійне водопостачання.

Для енергодарців встановлять нову систему водопостачання
Енергодарцям обіцяють нову систему водопостачання

Ще одна важлива проблема, про яку ми вам розповідали – непрацюючі світлофори. На сьогоднішній день більшість із них вже ввели в експлуатацію. Інші ж будуть відновлені після закінчення ремонтних робіт. Тобто енергодарцям обіцяють, що все у місті буде працювати, як раніше, а то й краще.

В Енергодарі знову працює більшість світлофорів
В Енергодарі полагодили світлофори

Ремонтники обіцяють що у вересні-жовтні вже буде повністю відремонтована та оснащена вулиця Українська. Енергодарці зможуть посидіти на зручних лавках, проїхатися по комфортній дорозі та помилуватися зеленими насадженнями. Будемо чекати. А поки що залишається терпіти.

Варвара Соболева, Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Хто в Енергодарі залишився без гарячої води – АДРЕСИ

Мысли посетителей
 1. Житель Энергодара. :

  А ямы на старых дорогах вообще заделывать будут?
  Разруха полная.

 2. Василиса :

  Та кто там, по дворам пока пройдешь то и ноги можно по выкручивать, хорошо что хоть по проспекту и по украинской дорожки повылаживали, а возле 4 школы это ж вообще кошмар а не дороги

 3. Сергей :

  да светофоры это важно у нас толком ни кто не знает как правильно проезжать нерегулируемые перекрестки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X