Ремонт діагностично-приймального відділення в енергодарській СМСЧ має бути завершений 17 травня

Вчора, 22 квітня, відбулася робоча нарада міського голови Дмитра Орлова з керівниками медичних закладів Енергодара.

Спершу проаналізували ситуацію із захворюваністю на коронавірус у місті. Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, протягом тижня, з 16 по 22 квітня, госпіталізовано 41 людину (10 осіб з підтвердженим діагнозом COVID і 31 – з підозрою), що на 24,4 % більше у порівнянні з попереднім періодом. Завантаженість ліжок складає 31,9 %. 12 пацієнтів стаціонару є кисневозалежними (10 – на кисневих концентраторах та ще 2 пацієнтів реанімації – на щільних масках). За тиждень в Енергодарі було проведено 55 ПЛР та 401 тест на антиген.

Медики відзначили, що в цілому стрімкого зростання кількості хворих в Енергодарі немає, проте наголосили, що 50-60% відсотків нових випадків  – це люди пенсійного віку. Тож літнім людям слід уникати скупчень та дотримуватися карантинних заходів.

За чотири місяці ремонт приймального відділення в енергодарській СМСЧ просунувся на 4%
За чотири місяці ремонт приймального відділення в енергодарській СМСЧ просунувся на 4%

Під час наради міський голова знову порушив питання ремонту діагностично-приймального відділення в СМСЧ, який виконується в рамках Президентської програми «Велике будівництво». Всі роботи, відповідно до встановленого терміну, мають бути завершені до 17 травня. Директор медзакладу Андрій Бредихін запевнив, що до цієї дати все буде зроблено. За його словами, на сьогодні капітальний ремонт виконано на 93%.

Дмитро Орлов нагадав, що в січні цього року керівництво СМСЧ рапортувало, що роботи в діагностично-приймальному відділенні виконані на 89%. Але протягом чотирьох місяців цей показник майже не збільшився, тож міський голова наполіг на прискоренні виконання робіт та щоденному контролі їхньої якості. Віднині у нарадах братимуть участь і будівельники, які разом з директором СМСЧ звітуватимуть, що саме і в якому обсязі вони зробили за тиждень.

Також керівник СМСЧ повідомив про те, що від Національної служби здоров’я України надійшов лист, згідно з яким 18 поданих на затвердження пакетів СМСЧ відповідають вимогам, але договори мають підписати до кінця квітня.

Крім того, Андрій Бредихін зазначив, що працівники закладу минулої п’ятниці, 16 квітня, отримали аванс, а в понеділок–вівторок їм буде виплачена заробітна плата та «ковідна» доплата.

Минулого тижня адміністрації медзакладу дали доручення підготувати план заходів для усунення виявлених порушень пожежної безпеки. Вже найближчими днями керівник СМСЧ повинен відзвітувати щодо запланованих і виконаних кроків, а також надати необхідні запити, якщо вони потребують бюджетного фінансування.

На сьогодні інтернатуру в СМСЧ проходять 26 майбутніх лікарів, ще 30-32 інтерна першого року навчання подали заявку на її проходження. Андрій Бредихін зауважив, що майже половина з них має намір після навчання повернутися працювати в Енергодар.

На нараді повідомили і про те, що відділення гінекології планується перевести в акушерське відділення. Керівник медсанчастини повідомив, що операції з кесаревого розтину наказом по СМСЧ відтепер проводяться в акушерському відділенні. Тож, за його словами, жінок більше не перевозять по підземному переходу, який для цього не пристосований.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі набирає обертів вакцинація від COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X