Рейтинг кращих шкіл області за результатами ЗНО: на якому місці опинилися енергодарські заклади освіти?

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Запорізької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Рейтинг складено з використанням офіційного звіту за результатами цьогорічного ЗНО, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Заклади освіти ранжовані у таблиці за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг кращих шкіл області за результатами ЗНО: на якому місці опинилися енергодарські заклади освіти?

До списку увійшли 265 закладів освіти області. Лідеркою рейтингу стала Михайлівська ЗОШ №3, на другому місці – спеціалізована школа-ЗНЗ №1 м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, а на третьому – Бердянський муніципальний ліцей.

Серед закладів освіти Енергодара найвищу позицію в цьому рейтингу – 4-е місце – посів Енергодарський багатопрофільний ліцей.

На 16-му місці – багатопрофільна гімназія «Гармонія», на 52-му – ЕНВК №1, на 77-му – ЕНВК №5, на 138-му – ЕЗОШ І-ІІІ №7, на 161-му – ЕЗОШ №2, на 243-му – ЕЗОШ №4, на 255-му – ЕНВК «ЗНЗ – міжшкільний навчально-виробничий комбінат», на 262-му – фаховий коледж інформаційних та соціальних технологій Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету».

З повним списком можна ознайомитися за цим посиланням: https://osvita.ua/school/rating/83765/?fbclid=IwAR22rGpFd13touqqIW7RujTZej0aY4nSfsz_ABeCWzeKnSC3Kq5E6zlCWPE.  

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: До школи готові: енергодарські першачки з багатодітних сімей отримали нові ранці з необхідним…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X