Енергодарським випускникам на замітку: добігає завершення реєстрація на ЗНО-2020

Завтра, 24 березня, останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Енергодарським випускникам нагадують про завершення термінів реєстрації на ЗНО-2020

Вступникам радять не зволікати з відправленням документів до відповідного регіонального центру. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть. 

Наразі регіональні центри якості освіти виготовили 350 415 сертифікатів ЗНО, що становить 96,8% від кількості отриманих комплектів реєстраційних документів.

Станом 20 березня в Запорізькій області для участі в ЗНО зареєструвалися: 8672 випускники шкіл, 2132 учні закладів професійної  освіти, 2654 студенти закладів вищої освіти.

Нагадуємо, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

За допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» можна перевірити, на якому етапі опрацювання знаходяться реєстраційні документи. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 24 березня. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО. Вхід до сервісу – за номером та пін-кодом Сертифіката.

Читайте також: В Енергодарі підприємців звільнять від орендної плати за комунальні приміщення

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X