В Енергодарі рятувальники здійснили позапланові рейди у готелях та хостелах

Через пожежу у будинку для літніх людей, що сталася 21 січня 2021 року в Харкові, у якій загинуло 15 осіб, за дорученням Прем’єр-Міністра України здійснюються позапланові перевірки об’єктів, які надають послуги з проживання людей (готелі, будинки для літніх людей, хостели, пансіонати тощо).

Так, минулого тижня представники сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайної ситуації міста Енергодара центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Запорізькій області, здійснили низку позапланових перевірок на дотримання пожежної безпеки таких об’єктів, як: готелі «ЗАЕС», «Скіфська», «Віва», «Сосновий бір», гостьовий будинок «Аліса», хаус «Plaza» та хостел на Промисловій.

В енергодарських готелях та хостелах – позапланові рейди
В енергодарських готелях та хостелах – позапланові рейди

Під час проведення рейду перевіряючі звертали особливу увагу на шляхи евакуації, на забезпечення об’єктів первинними засобами пожежогасіння та їхній технічний стан. Також перевіряли наявність обладнання об’єктів системами протипожежного захисту та управлінням евакуації людей, планів евакуації з кожного поверху будівлі та дій працівників у разі надзвичайних ситуацій.

Зазвичай на об’єктах, що надають послуги з проживання людей, такі перевірки проводяться планово один раз на два роки. Що стосується позапланових перевірок – вони організовуються для контролю припису або за дорученням органів влади

 «За результатами кожної перевірки складається акт, у якому зазначаються недоліки, виявлені під час перевірки. Після цього протягом п’яти робочих днів вручається припис з термінами на їхнє усунення», – повідомив начальник сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайної ситуації м. Енергодара центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олексій Сидорчук.

Начальник сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайної ситуації м. Енергодара Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Запорізькій області  Олексій Сидорчук
Начальник сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайної ситуації м. Енергодара Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Запорізькій області  Олексій Сидорчук

Такі заходи є традиційними і спрямовані вони перш за все на створення комфортних та безпечних умов для гостей закладів. Тож, шановні читачі, будьте пильними та завжди звертайте увагу на безпечність оточуючого середовища.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В енергодарській виставковій залі пройшла ювілейна виставка учнів художньої школи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X