В Енергодарі яхтсмени змагалися за Кубок Запорізької АЕС

В Енергодарі стартувала 18-та за рахунком регата на Кубок Запорізької АЕС, під час якої на воду своїх білих красунь вивели не лише місцеві яхтсмени, а також представники Кривого Рогу, Дніпра, Запоріжжя та Нікополя. Проведення цьогорічних змагань серед закоханих у водну стихію та білі вітрила стало не просто черговим, а й співпало з 45-ю річницею з дня створення яхт-клубу в Енергодарі.      

Більшість з присутніх на цьому чудовому заході займаються цим видом спорту не просто заради  забави, а вважають море частиною свого життя, присвячуючи йому кожну вільну хвилину.

В Енергодарі пройшли змагання серед яхтсменів
Парусна регата в Енергодарі

Привітати присутніх з важливим для них днем та висловили свою повагу до тієї справи, якою вони займаються, прийшли не тільки представники підприємств та організацій міста, а й люди, які так само розділяють це захоплення.

Кандидат у народні депутати України Іван Сердюк – в колишньому – підводник, який тривалий час служив на атомному підводному човні,  розповів яхтсменам про те, що любов до водної стихії завжди живе в його серці.

Регата в Енергодарі стала для любителів цього виду спорту надзвичайною подією
Привітання яхтсменів в Енергодарі

Після відкриття регати та привітань учасники змагань почали готуватися до відповідального виходу в море. Кропітка робота усієї команди, ретельна підготовка оснащення – це усе заради того, щоб їх судно пройшло весь шлях до фінішу гідно. Та, найголовніше, отримало заповітну перемогу для всього екіпажу.

В регаті, що пройшла в Енергодарі, прийняли участь представники декількох областей
Регата в Енергодарі стала для любителів цього виду спорту надзвичайною подією

Неможливо було не помітити, з яким запалом кожен з яхтсменів готувався до старту. Серед тих, з ким нам вдалося поспілкуватися, були чоловіки самого різного віку та досвіду морської справи. Та усіх цих людей об’єднує любов до моря та вітрил, яку вони проносять через все своє життя.

    Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці відсвяткували День молоді «на ура»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X