Енергодарський яхтсмен переміг у престижній регаті «Козацький шлях»

«Тільки сміливим підкорюються моря» – цей рядок з відомої пісні на своєму прикладі підтверджує капітан яхти «Косатка» Олексій Блях. Нещодавно він повернувся з багатоденної регати «Козацький шлях», на якій разом зі своїм екіпажем посів перше місце серед шести претендентів.

Енергодарський яхтсмен виборов золото у престижній регаті «Козацький шлях»
Енергодарський яхтсмен виборов золото у престижній регаті «Козацький шлях»

Регата «Козацький шлях» стартувала з міста Дніпра і дійшла до Одеси. Змагання мали патріотичний напрямок – під час них учасники заходили у ті міста, де колись були козацькі січі. Енергодарець     приєднався до регати у Нікополі та разом з учасниками пройшов такі населені пункти як Гаврилівка, Республіканець, Каховка, Херсон і фінішував у Голій Пристані.

Енергодарський яхтсмен Олексій Блях
Енергодарський яхтсмен Олексій Блях

Своєю яхтою Олексій Блях кермує вже чотири роки, і за цей час взяв участь у багатьох змаганнях. Проте саме регата «Козацький шлях» стала наймасштабнішою і найдовшою з усіх. Для нашого земляка вона тривала 11 днів, причому вперше у змаганнях взяла участь і його дружина. Від регати у подружжя лишилися тільки позитивні враження!

Енергодарець  посів перше місце серед шести претендентів
Енергодарець  посів перше місце серед шести претендентів

До свого тріумфу у регаті капітан поставився філософськи, адже сповідує олімпійський принцип: «Головне – не перемога, а участь». Тим часом сезон судноплавства триває, тому у нашого героя ще безліч планів. Тож побажаємо нашому землякові успіху у його справі!

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Карантин відпустці не завада? Куди поїдуть енергодарці цього літа

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X