Реформування енергодарської лікарні піде на користь як медикам, так і пацієнтам?

Ні для кого не секрет, що спеціалізована медико-санітарна частина Енергодара наразі знаходиться у важкому стані. Перебування там є вкрай некомфортним як для пацієнтів, так і для медичних працівників.

Комісія з припинення функціонування державного медзакладу ще 10 червня 2019 року підготувала передавальний акт, який на найближчій сесії міської ради має ухвалити депутатський склад.  Цей акт є основою для того, аби медична установа, яка до теперішнього часу повністю  була підконтрольна Києву, припинила своє функціонування як така. І в рамках медичної реформи перейшла у власність міста, отримавши при цьому статус комунального некомерційного підприємства Енергодарської міської ради.

Зовсім скоро СМСЧ №1 Енергодара отримає новий статус
Енергодарська лікарня отримає новий статус

Голова комісії з припинення функціонування державного медичного закладу Андрій Бредихін каже, що на лікарню чекають перетворення на краще. Після надання  їй статусу комунального некомерційного підприємства фінансування буде відбуватися з міського бюджету. З’явиться можливість отримувати чималі інвестиції та витрачати їх на благоустрій лікарні. Перш за все, з’явиться нове обладнання,  бо на жаль, в Енергодарі дуже невелика діагностична база, яка також потребує інвестицій та нових закупок. Далі планується ремонт палат, кабінетів та покрівлі. Андрій Вікторович обіцяє, що позитивна сторона реформування буде помітна найближчим часом.

Енергодарцям обіцяють довести лікарню до ладу
Після реформи лікарня Енергодара вийде на новий, кращий рівень функціонування

Головне питання для самих медиків: чи не планується скорочення персоналу медико-санітарної частини, у зв’язку з реформуванням?

 «Всі працівники медичної установи залишаться на своїх місцях. Про скорочення робочих місць навіть думок немає. Навпаки! Лікарня потребує фахівців, медиків у різні відділення», – каже Андрій Бредихін.

До того ж, керівництво зазначає, що докладе максимум зусиль, аби лікарня вийшла на новий рівень розвитку. Кажуть, покращаться умови як для пацієнтів, так і для персоналу.

Лікарня Енергодара найближчим часом стане як нова копійка
На енергодарську лікарню чекають гарні зміни

Питання про подальшу долю міської стоматології також не залишилося без уваги. Андрій Бредихін пояснив, що приміщення, в якому зараз надають стоматологічні послуги – орендоване. А на території лікарні є безліч будівель, які потребують ремонту. Таким чином доцільніше кошти, які йдуть на сплату оренди, вкласти у ремонт приміщення, та перенести стоматологію на територію лікарні.

Міська стоматологія скоро буде на новому місці
Міську стоматологію Енергодара переносять у інше місце

  Також ми дізналися, що в планах на майбутнє у керівництва медичного закладу – створення якісної онлайн-платформи. Тобто цікавий та зручний сайт і сторінки у соціальних мережах, де пацієнти зможуть залишати свої побажання та пропозиції. Андрій Вікторович пообіцяв, що особисто буде читати всі коментарі та реагувати на них якнайшвидше.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі директора “Тепловодоканалу” звільнили з посади

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X