Енергодарські діти навчаться писати листа Святому Миколаю

12 грудня енергодарські освітяни приєднаються до міжнародного проєкту єднання  «уКРАЇНАмрій». У прямому ефірі для українських дітей з різних країн відбудеться інтерактивний урок з написання мрій до Святого Миколая. Про це повідомляється на сторінці проєкту.

Урок проведе Владислав Качур, фіналіст національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017.

Команда найкращих учителів України створила унікальну методику, яка допоможе навчити дітей відрізняти мрії від бажань, мріяти широко, візуалізувати та втілювати свої мрії.

«На платформі Освіторія можна безкоштовно завантажити конспект “Уроку мрії”, і кожен учитель може скористатися цими ідеями для проведення заняття із візуального оформлення бажань своїми учнями», – зазначається в соцмережі.

уКРАЇНАмрій» – унікальна ініціатива єднання українців всього світу у проєкті культурної, освітньої та дитячої дипломатії.  Наразі до проєкту долучилися українські активісти, громадські організації, вчителі, волонтери, підприємці, творчі особистості, спортсмени з різних країн світу: Японії, Індії, Португалії, Монголії, Туреччини, Австралії, України тощо.

Завантажити методичні матеріали можна тут 👇 

💠https://osvitoria.media/…/vchyteliv-zaproshuyut-provesty-u…/

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Плюс 6: в Енергодарі на карантин знову відправили класи та дитячі групи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X