Комунальників покарають за псування нової тротуарної плитки

Здавалося б,  кожен мешканець Енергодара щиро хоче, аби його місто було комфортним та гарним. Дороги з новим асфальтовим покриттям й розміткою, пішохідні доріжки, викладені плиткою – це один із помітних  кроків у напрямку благоустрою. І хоча подекуди якість робіт викликає запитання, все ж так треба визнати: це краще, ніж не робити взагалі нічого.

Фото користувачки мережі Фейсбук  Владислави Марченко

Та, схоже,  не всім є діло до зовнішнього вигляду Енергодара. Днями в соціальній мережі Фейсбук з’явилися фото та дописи, які добре показали ставлення деяких комунальників до комунального ж майна. А йдеться про те, як асенізаторська машина КП «Тепловодоканал» виїхала на тротуар та поруйнувала не лише нову плитку, а й бордюр.

Допис в Фейсбук привернув увагу міської влади, яка вже пообіцяла покарати водія й підприємство в цілому. А поліцейські, за нашою інформацію, склали адміністративний протокол.

Між іншим, це ж стосується також приватних легкових автівок, які деякі власники люблять притулити на тротуарах, що призводить і до незручностей пішоходам, і до руйнування покриття. Тому поважайте інших людей  і чужу працю – краще проїхати якихось 100 метрів та знайти місце для паркування, ніж отримати сумнівне звання в групах Фейсбука «я паркуюся, як мудак».

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Hand Made» від енергодарця або як виживати без гарячої води?

1 Комментарий
  1. Валентина. :

    Ну это же не правильно, когда одни строят, а другие, причем свои, тут же ломают!..

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X