В Енергодарі триває призов на строкову військову службу

16 червня в адмінбудівлі міської ради Енергодара відбулася зустріч журналістів з представниками поліції та військового комісаріату. На брифінгу розглядалося питання призову на строкову військову службу у червні-липні 2020 року.

У березні поточного року, через коронавірусний карантин, було внесено зміни до Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2020 році».  Саме тому весняну призовну кампанію перенесено.

Юрій Лата - т.в.о військового комісара Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату
Юрій Лата – т.в.о військового комісара Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату

Наразі, рішеннями Енергодарського виконкому було затверджено склади медичної та призовної комісій. Медогляди призовників проводяться з дотриманням всіх протиепідемічних заходів у відповідності до регламенту, затвердженого обласним військкоматом та Департаментом охорони здоров’я Запорізької ОДА.

Присутній на заході тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату Юрій Лата розповів, що в період призовної кампанії Енергодар має поставити до військових частин 27 призовників. На сьогоднішній день вже заформовано 17.

Також, перший заступник міського голови Енергодара Ігор Курдя оприлюднив присутнім важливу інформацію – наш військкомат у повному обсязі забезпечений всім необхіднім для проведення призивної роботи. У 2019 році з міського бюджету було виділено 900 тисяч гривень, за які проведено ремонт приміщень військкомату, придбано обладнання та меблі для призовної дільниці.

А от стосовно осіб, які ухиляються від служби в армії, для їх виявлення та розшуку залучаються працівники міського відділу поліції. Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку з військкомату, зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, вказаний у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, юнакам дається 10 днів на добровільну явку у військовий комісаріат.

Дар’я Климак, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Смачна новинка: племзавод «Степной» випустив ексклюзивну лінію ковбасних виробів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X