Спортсмени з Кам’янсько-Дніпровського району – призери обласної спартакіади

У Приморську пройшла обласна спартакіада серед регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Сильна нація – могутня країна». Спортивні змагання відбулись на базі відпочинку «Радуга».

Команди з Кам’янсько-Дніпровського району - призери обласної спартакіади
Переможцем у змаганнях стала команда с. Благовіщенка

У змаганнях взяли участь 11 команд. Види спорту, у яких змагалися спортсмени на узбережжі Азовського моря, відповідні: парковий волейбол, пляжний теніс, дартс та «Смуга перешкод».

Традиційно, головною метою таких змагань є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За результатами змагань з паркового волейболу І місце посіла команда з села Водяне, ІІ – з с. Велика Знамянка, ІІІ – з с. Благовіщенка. Всі села – Кам’янсько-Дніпровського району.

Команди з Кам’янсько-Дніпровського району - призери обласної спартакіади
Змагання відбулись на базі відпочинку «Радуга» у Приморську

У змаганнях з пляжного тенісу кращою стала команда с. Благовіщенка, срібло забрала команда з с. Водяне, а бронза – у команди Мелітопольського району.

Також команда з с. Благовіщенка стала кращою у змаганнях з дартсу, срібло виборола команда з с. Велика Знамянка, бронза – у с. Водяне.

На «Смузі перешкод» першою до фіналу добігла команда з с. Благовіщенка, другою – команда с. Водяне, третьою – команда с. Підгірне Василівського району.

Команди з Кам’янсько-Дніпровського району - призери обласної спартакіади
У змаганнях «Сильна нація – могутня країна» взяли участь 11 команд

Переможцем комплексного заліку у змаганнях «Сильна нація – могутня країна» стала команда с. Благовіщенка, другою стала команда с. Водяне, а третє місце зайняла команда з с. Велика Знамянка.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та спортивними подарунками.

Читайте також: Наталія Свищенко з Енергодара здобула чорний пояс з айкідо

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X