Пара з Василівки змагається за квартиру в реаліті-шоу

У Кропивницькому стартувало перше міське реаліті-шоу «Хочу Тут Жити», переможці якого змагаються за головний приз однокімнатну квартиру в обласному центрі. На інших учасників також чекають приємні призи від низки спонсорів.

Ідея цього масштабного проєкту – розказати історію Кропивницького, аби разом творити легенду міста. В реаліті-шоу будуть присутні елементи квесту: учасники проходитимуть завдання на кмітливість, знання історії міста, швидкість, спритність та витривалість.

Наразі в Кропивницькому вже повним ходом йдуть зйомки 7 випусків реаліті-шоу «Хочу Тут Жити». В одному випуску програми беруть участь по дві команди, а після кожного епізоду шоу покидатиме одна пара. Загалом в проєкті змагаються 8 команд, серед яких опинилися і наші земляки – молода пара з Василівки Данило Безруков та Елізабет Давидян.

Приз – квартира: пара з Василівки бере участь в реаліті-шоу

Данило та Елізабет переїхали у Кропивницький лише три місяці тому, проте це місто вже встигло закохати їх у себе. Данило – художник  з освітлення та звукорежисер, а Елізабет – актриса драми у Театрі корифеїв. Більше про цю чарівну пару можна дізнатися з відеоролика.

Перший випуск реаліті-шоу «Хочу Тут Жити» стартує вже 5 листопада о 20:00 на телеканалі «Вітер» та на YouTube-каналі Krop Reality. Також за перебігом подій можна стежити на сторінці проєкту у Фейсбуці.   

Тож тримаймо кулачки за наших земляків Данила та Елізабет, аби їхня мрія стала реальністю!

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Немов у казці: енергодарська пенсіонерка прикрашає під’їзди

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X