Жителі Енергодара прищепили своїх домашніх улюбленців від сказу

Минулого тижня, 22-28 червня, в Енергодарі була проведена виїзна безкоштовна вакцинація домашніх тварин проти сказу. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Щеплення від сказу тваринам робили безкоштовно

Для зручності енергодарців вакцинація проводилася протягом тижня в різних мікрорайонах міста. Загалом за цей час провакцинували 250 тварин.

Вакцинацію проводили фахівці Кам’янсько-Дніпровської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Довідка: Сказ – одне з найважчих гостроінфекційних захворювань всіх теплокровних тварин та людини. Зараження сказом відбувається через укус, проте можна заразитися при контакті з хворою твариною.

У 2019 році в Енергодарі від укусів тваринами постраждали 154 особи. Переважну більшість укусів нанесено собаками – 113 випадків (з них 83 – бродячими), у 38 випадках – котами (бродячими 15). Антирабічна допомога була призначена 102 особам, які звернулись за допомогою, 90 осіб отримали щеплення проти сказу.

Протягом тижня в Енергодарі провакцинували 250 домашніх тварин

Основним засобом попередження поширення сказу залишається планова профілактична вакцинація домашніх собак і котів. Власників тварин просять бути уважними і поставитися з відповідальністю до проведення їх вакцинації.

Читайте також: Тяжкохворому енергодарцю необхідна допомога небайдужих людей!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X