Рішення припинити контракт з керівником СМСЧ схвалено більшістю енергодарських депутатів

Депутати Енергодарської міської ради скликали 11-ту позачергову сесію. Одне із питань порядку денного стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування. За рішенням міської влади троє енергодарців отримають грошову допомогу з депутатського фонду  загальною сумою 134 тисячі гривень.

Енергодарські депутати зібрали позачергову сесію міськради
Енергодарські депутати зібрали позачергову сесію міськради

Присутні також взяли до відома звіт тимчасової контрольної комісії з приводу ненадання медичним закладом допомоги дівчинці, яку в травні цього року вкусила змія. Через несвоєчасну кваліфіковану допомогу, невведення наявного на складі та придатного до використання  антитоксину хвороба у дитини протікала значно складніше та триваліше. В свою чергу із письмовими запитами комісія неодноразово зверталася до керівництва медсанчастини, щоб отримати всю необхідну для роботи інформацію та документи.

«На наші запити, які направлені до КНП «СМСЧ» не надійшло жодної інформації щодо невведення лікарями медсанчастини придатного до використання антитоксину. До сих пір не з’ясовані причини передчасного списання вказаного препарату, який на той момент був у лікарні. А також залишився не підтвердженим той факт, що наявний препарат у потрібний момент був прострочений. Тож комісія вважає, що посадовими особами КНП «СМСЧ» вбачається перешкоджання діяльності депутатів місцевої ради та не виконуються законні вимоги депутатів. Також керівництво СМСЧ створює штучні перешкоди в роботі депутатів та надає їм завідомо неправдиву інформацію», – підкреслив депутат Енергодарської міськради Андрій Джунь.

Депутат Енергодарської міської ради Андрій Джунь
Депутат Енергодарської міської ради Андрій Джунь

Далі депутати розглянули питання щодо припинення (розірвання) контракту з директором медико-санітарної частини Андрієм Бредихіним. Проаналізувавши всі сторони підписаного 2 листопада 2020 року контракту між попереднім міським головою та керівником СМСЧ, виконувач повноважень начальника юридичного управління міськради Андрій Терентьєв  зазначив, що контракт, укладений з Андрієм Бредихіним у листопаді минулого року, не відповідає нормам законодавства. Зокрема, контракт порушує процедуру призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, затверджену постановою Кабміну. Крім того, зазначений контракт, який був укладений «на період карантину», не відповідає типовій формі таких контрактів для державних та комунальних підприємств.  

Виконувач повноважень начальника юридичного управління міської ради Андрій Терентьєв
Виконувач повноважень начальника юридичного управління міської ради Андрій Терентьєв

Нагадаємо, що апофеозом керування Андрієм Бредихіним медсанчастиною стала затримка виплати працівникам заробітної плати та передбачених законом надбавок, завищені премії адмінперсоналу, нецільове використання коштів міського бюджету та НСЗУ, відсутність належного матеріально-технічного забезпечення, перебої із закупівлями медикаментів та медичних засобів, перенесення строків завершення капремонту в приймально-діагностичному відділенні тощо. Відповідний аналіз наявних у закладі проблем та фінансового стану СМСЧ днями провели міські служби.

Енергодарські депутати підтримали рішення щодо розірвання контракту з керівником СМСЧ
Енергодарські депутати підтримали рішення щодо розірвання контракту з керівником СМСЧ

За результатами голосування більша частина депутатів підтримала рішення щодо розірвання контракту з Андрієм Бредихіним. Далі міський голова має видати відповідне розпорядження. Також спеціальна комісія проведе службове розслідування щодо неналежного виконання керівником медсанчастини своїх службових обов’язків.

Наступне питання порядку денного стосувалося  внесення змін до комплексної програми розвитку охорони здоров’я. Але депутати з фракції «Європейська солідарність» запропонували зробити перерву у сесії для детального вивчення питання. Тож невдовзі чекатимемо продовження.

Олена Драгун, Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Розбір польотів» по затримці заробітної плати в Енергодарській СМСЧ завершився…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X