В Енергодар приїде Президент, але не України

В мережі інтернет з’явилося багато повідомлень про те, що наступного тижня, після святкових вихідних, в Енергодарі очікується візит гаранта. Це пов’язано, начебто, з призначенням на посаду нового генерального директора Запорізької атомної електростанції.

Екс-директора Олександра Анатолійовича Остаповця, який керував ЗАЕС майже три роки,  переведено на інше місце роботи. Тож, тепер очолювати найбільшу в Європі атомну електростанцію буде Петро Борисович Котін. Який до цього часу був директором з виробництва ДП НАЕК «Енергоатом».

На ЗАЕС чекають нового генерального директора
Запорізьку АЕС очолить новий генеральний директор

На жаль, мусимо розвіяти надії енергодарців. Ближче познайомитися з Президентом України Володимиром Зеленським, якого в Енергодарі дуже чекають після свят, поки що не вийде. Вочевидь, деякі ЗМІ не так зрозуміли повідомлення про приїзд Президента.

На Запорізькій АЕС дійсно чекають на Президента, але не України, а державного підприємства НАЕК «Енергоатом». Недашковський Юрій Олександрович  вже досить давно є очільником Енергоатому, та завжди стежить за роботою нашої атомної електростанції. Саме тому пан Юрій планує з робочим візитом відвідати ЗАЕС і представити там нового директора.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Депутата Енергодарської міськради оштрафували за несвоєчасно подану декларацію

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X