Сесія в Енергодарі: нове амплуа Івана Сороки та пристрасті навколо «ТВК»

Як ми вже повідомляли напередодні, сесія Енергодарської міської ради, яка відбулася вчора, 16 травня, так і не допомогла поставити крапку в скандальному питанні щодо тарифів КП «Тепловодоканал». Тож, пристрасті тільки набирають обертів.

І цього разу в залі засідань яблуку не було де впасти. Зібралися як працівники «Тепловодоканалу», які переймаються своїми зарплатами, так і мешканці міста, що прийшли підтримати електронні петиції і заразом прослідкувати, аби влада, часом, за допомогою нових хитрощів не протягла «драконівські» тарифи.

Сесійна зала в Енергодарі ледве вмістила мешканців міста
В Енергодарі люди знову зібралися на сесію

Але жодна з електронних петицій щодо зміни складу виконавчого комітету та відставки секретаря Енергодарської міської ради Лесі Нікітіної 16 травня так і не була розглянута депутатами, хоча кворум цього разу був. До них просто не дійшла черга, адже пропозиція і навіть вимога перенести розгляд петицій з кінця порядку денного на його початок, зранку не знайшла підтримки у депутатської більшості. Ці важливі для громади питання вперто залишили на десерт. Та до нього справа так і не дійшла.

В Енергодарі знову вирішували долю тарифів
А «застрягли» депутати на питанні щодо подальшої долі КП «Тепловодоканал»

А «застрягли» депутати на питанні щодо подальшої долі КП «Тепловодоканал» в контексті визначення тарифів, за якими працюватиме підприємство і забезпечуватиме заробітну плату своїм співробітникам. Пропозиція від влади і, вочевидь, від керівництва КП «ТВК» була наступною: таки «запустити» ті скандальні тарифи, які були прийняті в квітні і викликали хвилю обурення. Але, щоб зменшити навантаження на людей, встановити тільки 50% від їх повної вартості. А іншу половину пропонувалося компенсувати КП «Тепловодоканал» з бюджету міста. Та це викликало нищівну критику, адже, як стверджували деякі депутати, законодавство більше не дає права виділяти такі компенсації.

Сесія в Енергодарі: нове амплуа Івана Сороки та пристрасті навколо «ТВК»
Сірі «кардинали» Енергодара: Іван Васильович знову міняє професію?!

Цього дня народну «любов» міський голова Павло Музика щедро поділив з депутатом Іваном Сорокою, який в різних іпостасях (то директора, то радника) вже багато років навертає круги навколо «Тепловодоканалу». А тепер от, виявилося, він ще й профспілковий діяч на комунальному підприємстві! І ця інформація, яку прилюдно озвучив він сам, викликала у присутніх сміх та чималий сарказм. Щоправда, Івану Васильовичу порадили відвідати спеціальні курси, аби опанувати цю професію. Так би мовити, «герою» дня пригадали й  кримінальну справу з приводу вкрадених з «Тепловодоканалу» 16 мільйонів, і його сьогоднішню надмірну активність в комунальній сфері та величезний вплив на міського голову.

Сесія в Енергодарі виявилася пристрасною та безрезультатною
Енергодарці обурені ситуацією в місті

Пристрасті наростали. Сперечалися дуже багато. Та до бійки, на щастя, справа не дійшла. Водночас всі розуміють, що ситуація зайшла в глухий кут. Комунальникам потрібна зарплата, містянам надані послуги за розумну і зрозумілу їм вартість, а всьому Енергодару в цілому потрібен мир та спокій.

В сесії навіть зробили паузу, зібралися на окрему нараду депутатським складом та з активістами. Та кожна з пропозицій, що лунали цього дня, не знайшла повної підтримки. Тому наприкінці дня депутати все ж таки розійшлись, так і не закривши сесію. Представники влади порадили активістам визначитися, що саме вони хочуть. Та чи готові вони прислухатися до цих побажань?

Перемовини з приводу тарифів в Енергодарі зайшли в глухий кут
В Енергодарі депутати і активісти знову зібралися на нараду з тарифів

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Підсумок дня в Енергодарі: тимчасові тарифи НЕ встановили, петиції НЕ роздивилися

Мысли посетителей
  1. порох :

    музыку ну вы знаете куда (на гиляку)

  2. СЭМ :

    Сорока преступник и мерзкий типок. Вообще не понятно почему он в тюрьме и почему не наказаны те, кто его туда не посадил.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X