В Енергодарі затвердять план заходів із протидії коронавірусу

Вчора, 28 лютого, в Енергодарі на черговому засіданні міської комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювали заходи, направлені на запобігання занесенню коронавіруса і його поширенню на території міста. Про це повідомляє прес-служба міськради.

В Енергодарі затвердять план заходів із запобігання занесенню та поширенню коронавірусу

Так, в Енергодарі для стаціонарних відділень СМСЧ розробили загальні правила профілактики та недопущення внутрішньолікарняних інфекцій. В інфекційному відділенні облаштували ізольований бокс, процедурні кабінети облаштовані ультрафіолетовими лампами. Окрім того, булла розроблена схема перепрофілювання інфекційного та терапевтичного корпусу СМСЧ на 90 ліжок на випадок спалаху інфекції. Всі відділення забезпечені дезінфікуючими засобами.

Також була проведена підготовка медпрацівників СМСЧ з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та симуляційне навчання готовності підприємства до госпіталізації хворих.

Міським службам доручили розробити план загальноміських заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню вірусу.

Окрім того, в Енергодарі буде проведена широка інформаційна кампанія для громадян з рекомендаціями щодо профілактики та запобігання зараженню вірусними захворюваннями.

План зазначених заходів буде в найближчі строки затверджений розпорядженням міського голови. 

Станом на 28 лютого, у світі зареєстровано 83389 випадків захворювання COVID-19, з них 2858 закінчились смертю, 36569 (43,8%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Читайте також: У Запорізькій області від ускладнень грипу помер чоловік

1 Комментарий
  1. Надюха :

    Еще бы про туберкулёз поговорили

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X