Енергодарець прийшов під мерію Енергодара з плакатом проти Музики й Ахметова

Схоже, що останнє нахабне підвищення тарифів в Енергодарі (і навіть не так сам факт їх зростання, як те, з яким цинізмом влада знехтувала вимогами містян щодо аудиту на «ТВК» і надання повної інформації про фінансово-господарську діяльність КП), змусив деяких енергодарців публічно виявляти свою громадську позицію.

Сьогодні, 16 квітня 2019 року біля будівлі Енергодарської міської ради перехожі побачили чоловіка з красномовним плакатом, зробленим самотужки. «Музику і Ахметова на гіляку» – йдеться в повідомлені, яке мешканець нашого міста на ім’я Анатолій адресує владі.

Енергодарець прийшов під мерію с плакатом проти Музики й Ахметова
Енергодарець прийшов під мерію Енергодара с плакатом проти Музики й Ахметова

Сам чоловік пояснює свій самотній протест біля мерії так:

«Я спостерігаю за тим, що відбувається в Енергодарі.  На жаль, зробив висновок, що в нашому місті мешкає тільки Музика. А всі решта – ті, хто це місто побудував, зараз тільки існують тут, але не живуть. Тому я і висловив свій протест таким чином».

Анатолій каже, що приходитиме до мерії в вільний час, аби міський голова бачив, як ставляться до нього енергодарці. Можливо, до ініціативного городянина долучаться й інші містяни, яким також є що сказати владі.

Медіа Центр Енергодар

1 Комментарий
  1. Анонім :

    #музыкунагиляку#пашаикопиздуйтенахуй#

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X