У Мелітополі СБУ викрила пропагандиста «русского мира»

Співробітники Служби безпеки України викрили пропагандиста «русского мира», який вів активну сепаратистську діяльність. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У Мелітополі прихильник «русского мира» готував провокації на 9 травня

За даними слідства, мешканець Мелітополя створив в одному з популярних месенджерів групу під назвою «Melitopol Vostanie», в якій регулярно розміщував деструктивні матеріали. Агітатор, зокрема закликав до повалення конституційного ладу, пропагував ідеї насильницької федералізації та виходу південних областей за складу України, підтримував ідею створення фейкової «Запорізької республіки» та «Новоросії»

Мелітополець підтримував ідею створення фейкової «Запорізької республіки»

Крім того, напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у другій Світовій війні зловмисник намагався організувати низку провокацій. Зокрема, він планував поширювати агітаційну продукцію сепаратистського характеру із закликами до створення так званої «Новоросії» і силового захоплення влади. Серед мешканців Мелітополя він підшукував виконавців, які б розповсюджували власноруч виготовленні ним листівки.

Також адміністратор сепаратистської групи пропонував особам, які розділяють його погляди, вступати до так званого «мелітопольського підпілля «Легион» та виконувати завдання зі спостереження військовими об’єктами, малювати антиукраїнські графіті та розклеювати листівки сепаратистського характеру.

Правоохоронці вилучили у зловмисника різну сепаратистську символіку

Під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з доказами антиукраїнської діяльності, листівки, мобільні телефони та різну сепаратистську символіку.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

Читайте також: На Запоріжжі викрили підпільні цехи з виготовлення алкогольного фальсифікату

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X