В Енергодарі колектив “Атоменергомаш” відсвяткував професійне свято

Символічно, що найкоротший світловий день у році – 22 грудня, енергетики відзначають своє професійне свято. Не винятком став і колектив “Атоменергомашу”, які є надійним партнером Запорізької АЕС. Спеціалісти заводу тісно пов’язані з енергетикою, оскільки виготовляють спеціальну продукцію і ремонтують обладнання для атомних і теплових електростанцій.

В Енергодарі колектив “Атоменергомаш” відсвяткував професійне свято
Колектив привітав колег генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков

«Чому цей день є символічним? Бо 22,23, 24 грудня – найкоротші дні і найдовші ночі в році. Ми несемо світло,  тепло, затишок. Я хочу побажати, щоб все, що ми своєю роботою даруємо людям, поверталося нам теплом їх сердець і світлом в їх очах. Це дуже важливо» – такими щирими словами привітав колег генеральний директор ВП «Атоменергомаш»  Олександр Маслюков.

Кращих працівників підприємства  відзначили нагородами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ДП «НАЕК «Енергоатом»», почесними грамотами й Нагрудним знаком Енергодарської міської ради «Кращий працівник».

В Енергодарі кращих працівників підприємства відзначили нагородами
Кращих працівників підприємства відзначили нагородами

Працівників, хто в своє професійне свято віддано працював, під’єднали до онлайн-трансляції.  І вони, разом з присутніми гостями, мали змогу подивитися концерт.

Свято було сповнене не лише словами подяки і подарунками, а й гучними, святковими піснями. Виконували їх  працівники «АЕМ», які є не лише чудовими спеціалістами, а ще й талановитими людьми!

Читайте также: Энергетическая столица Украины отметила профессиональный праздник

Бабич Валерія, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар


Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X